Támar je agentkou Mosadu. Pod falešnou identitou infiltruje Teherán, aby pomohla zničit íránský jaderný reaktor. Když ale její mise selže a ona uvízne v novém prostředí, musí naplánovat operaci, která ohrozí všechny, na kom jí záleží. (Apple TV+)

Recenzie používateľa DAPDO k tomuto seriálu (2)

Série 1 (2020) (S01)

Agentka Mosadu se lstí dostává do Iránu, aby pomohla navést izraelské letadla na zničení jaderných reaktorů v nepřátelské zemi. Pátrání íránských Revolučních gard po vetřelcích, výslechy, na druhé straně řízení akce z vedení Mosadu - to všechno bylo vynikající a užíval jsem si to. Přesto jsem byl někdy v polovině první série celkem na vážkách s hodnocením. Měl jsem problém s hlavní hrdinkou, která nasekala tolik chyb a stupidit, kterýma ohrozila celou misi, až mi nad tím zůstával rozum stát. Tohle nezkušený střevo by přece Mosad nikdy neposlal do akce. Naštěstí se ty chyby postupně vytratily a poslední díly už zase byly celkově nadprůměrný. A já nakonec i přimhouřil oči, hlavní hrdinka je totiž hlavně hackerka, takže těch několik blbostí co udělala mimo to, kdy klepala do klávesnice, jsem zkousnul. ()

Série 2 (2022) (S02)

O kus lepší než první série. Přišla mi akčnější, propracovanější a napínavější. Co mi moc nevonělo, byly zvraty a zbytečná překombinovanost v posledních dvou dílech. ()