Castle Freak

Poté, co je trvale oslepena v tragické autonehodě, Rebecca (Clair Catherine) obdrží některé bizarní zprávy – její dlouholetá ztracená matka nedávno zemřela, opustila její rodinný hrad ve venkovské Albánii. A tak cestuje za majetkem se skupinou přátel. Rebecca doufá, že to bude příležitost, aby se znovu propojila s minulostí, o které nikdy nevěděla. Když se začnou objevovat tajemné události a její přátelé začínají umírat, Rebecca musí rozluštit tajemství historie její rodiny, než bude příliš pozdě. (Flekoun58)

drkaldj

Nějak tomu filmu nevěřím to, čím se snaží být. Vážně by s ním (Re)becka pořád byla i přes to co udělal? Je sice dobře že se to snaží odlišit od původního snímku a do toho převést do moderního zpracování. Jenomže tady ten zvolený styl a scénář nefunguje. Herci se asi snaží, ale není to vidět. Becky ani na vteřinu nedokážu uvěřit slepotu. Plus ty vidiny, nebo propojení s minulostí byly hrozný snad ze všech úhlů. Herec co hraje Johna je totální lopata. Scénka kdy zrůda šmíruje, je docela ujetá, ale ne správně jako v původním snímku, tady působí jako nějaký starý úchylácký soused. Když se dozvíme jednu změnu u zrůdy (myslím tu zrůda x John, kde se poprvé ukáže v celé své kráse), chvíli jsem si říkal že to snad tvůrci nemyslí vážně, ale oni ano (takže připravit žaludek). Na své si příidete snad jen u několik pěkných slečen, možná i kamera a maska zrůdy nebyla nejhorší. To všechno je sakra málo. ()