Hlavní postavou tohoto thrilleru s výraznými prvky film noir je bývalý člen gangu specializujícího se na přepadání peněžních zásilek a vykrádání bank. Krátce po poslední akci je Jim zatčen a odsouzen na několik let do vězení. Ještě před tím ale stihl peníze z loupeže ukrýt na tajném místě a jeho propuštění na svobodu je proto všemi velmi netrpělivě očekáváno. (dopitak)

dopitak

Aneb všechno co jste už viděli někdy dřív a líp. Naprosto banální zápletku vylíčím v bodech: vykrádačky bank - ukrytý lup - podraz - vězení - vydírání - únos dítěte - odmítání policie. Přidejte trapně sehrané pěstní souboje, pár neuvěřitelných náhod a slaboučké obsazení, Quayle je sice sympatický a Mansfield už jsem obdivoval dříve, ale ostatní jsou tak nějak do počtu. Jak už to v tehdejší GB produkci bylo zvykem, rozpočet se asi čím chlubit neměl a je to dost vidět. Zbytečný čas. ()

fifox

Hodnocení 50 % by bylo přesnější, ale vzhledem ke stáří filmu mu můžeme nechat pomyslný "benefit of the doubt". Ocenění si určitě zaslouží práce se stíny, díky čemuž snímek místy působí jako film noir. Celkově se však jedná o nepříliš poutavý scenáristický balast, kdy po chvíli už jenom čekáte na scény s Jayne Mansfield, jakožto hlavním (a jediným) tahákem filmu. Její herečtí kolegové jsou totiž šedí nejenom obrazem, ale i charaktery. Kriminální zápletka je přímá a jednoduchá. O to víc překvapí nelogické reakce některých protagonistů korunované poslední větou policejního inspektora, která namísto, aby film ironicky zakončovala, vzbuzuje mnohem více otázek. PS: Staromilci ocení nádherná auta, která se v průběhu filmu vyskytují. ()