Události se odehrají na mezinárodní výzkumné stanici v Antarktidě. Malá skupina vědců, zapojených do studia změny klimatu, zůstává na stanici během šestiměsíčního zimního období a nadále pracuje pod velením renomovaného biologa Arthura Wildeho (John Lynch). Když přijde jaro, Johan Berg (Alexandre Willaume) se vrací na stanici, kde brzy zjistí, že někteří vědci zmizeli a zbytek byl brutálně zabit. Zatímco vrah je volný a osud nezvěstných není znám, Johan začíná své vlastní vyšetřování záhadných událostí, ve kterém mu pomáhá doktorka Maggie Mitchell (Katharine O'Donnelly). (LIVINGDEAD)

Recenzie používateľa dannyyy k tomuto seriálu (2)

Série 2 (2022) (S02)

Druhá série je vlastně jen kopírkou té první, i když příběh na sebe navazuje jen s tím rozdílem, že z mrazivé Antarktidy, která měla své kouzlo, se výzkum a vraždy přestěhovaly na nákladní loď. Herecké obsazení velmi podobné, vraždy také, ale mně to nevadilo, protože to bylo opět naservírované tak, že co chvíli budete měnit názor na vraha, kdo to vlastně je. Charlie, jako nasraný, nefalšovaný HULK byl skvělý! Zakončení bylo dobře vysvětlené a zřejmě už další série nebude, ale jelikož tam ten jeden otazník zůstal, tak tam ta možnost pokračování i je. ()

Epizoda 1 (2022) (S02E01)

No, hezky se nám to "bezhlavě" rozjíždí :)) První díl druhé řady přímo navazuje na poslední díl té první, ale prostředí výzkumné stanice Antarktidy se mění na loď v širém moři. Posádka je skoro jako přes kopírák stejná, jako v první řadě (kuchař, podivín, atd.). V prvním díle nemáme jednu, dvě, ale hned tři mrtvé a kdo je vrah? :)) ()

CANAL+ nově v sekci VOD

CANAL+ nově v sekci VOD

14.08.2023

Letošní rok je na nové streamovací služby bohatý. Jedním z nových hráčů je mezinárodně působící společnost CANAL+, která svou platformu uvedla letos v dubnu na český trh.   VOD knihovna CANAL+ nabízí… (viac)