Screen Rant Pitch Meetings

(relácia)
všetky plagáty

Schůzky scenáristy a producenta, kteří se snaží svůj film udělat co nejúspěšnějším. I přes své dobré záměry dělají spoustu špatných rozhodnutí a často spoléhají na věci, které jim krutě nevyjdou. (stepankoby1)

JitkaCardova

Přesněji, imaginární schůzky scénáristy s producentem (oba hraje stejný borec s tymolínovým úsměvem), kterým jde ze dvou úhlů pohledu o totéž: o peníze, a tedy o balanc mezi vydržitelným a dobře prodatelným scénářem a jeho ztvárněním, slouží jako brilantní něžně sarkastické až zamilovaně cynické zhodnocení reálných populárních snímků a krutě roztomilé ztrhání všeho, co se v nich nepovedlo, resp. co se (kvůli penězům) ani nebralo v potaz z filmového hlediska (a vzácně i složení stejně krutě milého holdu za to, co se povedlo). *** A protože čas jsou peníze a tihle smart lidi z branže jsou synchronizovaní (de facto klony), má to parádní kadenci. A navíc ne všechno si mezi sebou jenom říkají, leckdy nese podklad k pointě vizuální stopa či audio, čili rozhodně to potěšitelně zaměstná postřeh. *** Všechno to najdete na YT, nejpovedenější díly, na které jsem zatím narazila či dostala kvalitní tip, a naprosto vražedně trefné, si vzaly na paškál: Jokera, Mulan, animovaného Lvího krále, TENET, Game of Thrones Season 8 (nebojte, není nutné vidět předtím Mulan, animovaného Lvího krále ani Game of Thrones, a pak už to bude úplně bezpředmětné, což jsou dvě výhry v jednom). Oh, a stejně jako v případě Jokera udělal autor hodně dobra, když natočil díl věnovaný Bohemian Rhapsody - teprve Pitch Meetings dotočené k těmhle dvěma filmům ospravedlnily moje utrpení z toho, že jsem je viděla. *** Další zvlášť záslužné díly se sem nejspíš budu vracet dopisovat. Je to zabijácký formát a nanejvýš vhodný ke konzultacím a testování vlastního ostrovtipu. *~ ()

AnthropOcean

Vynkajuci format a napad za "milion". Sucasnejsie pitch meetings (posledny rok, dva) mierne pozmenili styl v prednese, ktory je ovela vtipnejsi. Kopec chytlavych hlasok a hlavne perfektne zhrnutie obsahu filmov a vsetkeho co je v nich nelogicke. V niektorych pripadoch nie len ze staci vidiet pitch meeting a nemusite stracat 2 hodiny pri inak strasnom filme, ale v niektorych pripadoch dokonca je to este lepsie ako film samotny (Wow Wow Wow). Samozrejme sa dostane aj na nejake vase oblubene filmy, ale to patri k tejto "serii". "I'm going to need you to get all the way off of my back about that." ()

Zyi

Someone was thinking about what the movie they were watching was actually about?! Pitch Meetings speak for hundred reviews. ()

Mindf_ck

Bohužel, možná až moc přesná ukázka toho jak to v moderním Hollywoodu chodí. Ryan George je skvělý komik a i když se neustále opakování hlášek, při delším sledování omrzí, vždycky se k tomu jde vrátit. ()