Vaříme s trávou

(relácia)
  • USA Cooked with Cannabis
Reality-TV
USA, 2020, 6x33–37 min

Kuchaři se můžou přetrhnout, aby si moderátoři a speciální hosté ujížděli na nóbl dobrotách s konopím, takže důmyslně používají rostliny, nálevy s THC a omáčky s CBD. (Netflix)

Alan_Shearer

Mel jsem jiny ocekavani. Reality show nemam moc rad, ale tady jsem to proste musel zkusit. Stejne jak u Tiger kinga jsem videl shodne dva dily. Rozdil je v tom, ze zbyvajici ctyri dily nekdy v budoucnu dokoukam. Show ma jasne danou sablonu. Urvani moderatori, trapne celebrity v podobe hostu, tri co nejvice osobnostne rozlisni kuchari, dana tematika vareni, predkrm - hlavni chod - dezert, nutny pridavek nejake formy huleni do jidla, ochutnavani, hodnoceni ... ja jsem cekal, ze Cooked with Cannabis bude mnohem otevrenejsi, uprimnejsi a spontannejsi, cekal jsem, ze si u toho fakt treba zapalej brko. Bohuzel, soutez dost kazi mira prehranosti a trapnosti. Prijde mi, ze v leckterych americkych show, a nejen americkych, se ucinkujici chovaj jak naprosty vymrdanci. Umela snaha byt pred kamerou cool, neustaly duraz na nejaky osobni pribehy apod. Nastesti dily nejsou moc dlouhy takze to odsejpa a musim rict, ze z nekterych jidel by porotcum v Masterchefovi samou radoti z kreativity puknul kokot, varit totiz soutezici fakt umej. 55% ()

mr.twizta

Svizna a zaroven uvolnena cooking show, plna kreativniho vyuziti konopi v kuchyni. Dvojice moderatoru funguje skvele a z Kelis vyrostla paradni milfka. Podhulte to a zmacknete play. ()

TostTom

Celkem fajn Reality-show, kterou jsem si pouštěl do pozadí. Musím říct, že ten koncept se mi celkem líbil a je to zas něco trochu originálnějšího, protože jsem ještě teda nikdy neviděl že by někdo dělal nějaký pořad o vaření s trávou. Celkově to má dost pohodovou atmosféru, což asi dává smysl, když se tam všichni zhulí. Jediné co mi vadilo je, že ti hosté mi vůbec nic neříkaly a někteří byly trochu otravní, ale to zas neplatí o všech někteří byly i dost fajn a trochu to ozvláštnily. Co se týče moderátorů, tak ti byly celkem vpohodě, možná moderátorka byla trošičku uřvaná, ale nic hrozného. Celkově některé díly byly lepší, některé horší, což dává smysl, když v každém díle jsou jiní hosté a samozřejmě jiní soutěžící. Takže jak jsem již psal, fajn Reality-show do pozadí. 6/10 ()

julie_mie

Rozhodně zajímavá show, jak použít kanabis, THC a CBD v kuchyni. Rozhodně si umím představit, že bych zašla do restaurace s některým z těchto menu. Rozhodně je to i o znalostech, jak si připravit jaký výluh, kolik procent čeho bude obsahovat. Některá jídla vypadala fenomenálně. ()