En of Love: Love Mechanics

• Thajsko โปรเจกต์ซีรีส์วาย : กลรักรุ่นพี่ (viac)
Thajsko, 2020, 4x45 min

Seriál se točí okolo Vee-ho a Marka. Mark se opije a skončí v jednom pokoji s Vee-em. Skončí tihle dva nakonec spolu? (M.anon)

jiri.twist

Druhá část trilogie En of Love byla dle mého názoru jednoznačně nejlepší ze všech tří (třetí tady na ČSFD není uvedena). Příjemný malý seriál a mohu konstatovat, že naopak např. konverzace se tak neprodlužovala zpomalenými textovými pasážemi, jako např. v seriálu 2 Moons 2, také dějová linka prakticky neodbíhala do zdržovaček, oběma sympatickým klukům (Vee + Mark) jsem věřil, zahráli to s chutí a byl a ně i pěkný pohled, zvuk a zpracování kvalitnější, svěžejší, jako kdyby stejné tvůrce všech tří částí osvítil nějaký duch či co. Mohu tento kratší seriálek doporučit právě těm, kteří by se i podívali, ale mnohé z těchto seriálů jsou zbytečně zdlouhavé.Ty ostatní dvě zbývající části trilogie klidně nechte stranou. ()

emkon

Kvůli první koronové vlně byla knižní předloha natočena ve značně okleštěné verzi pouhých čtyř krátkých epizod. I tak se ale tvůrcům podařilo natočit hodně silný příběh Veeho a Marka, kteří si k sobě hledají cestu. Dobrou zprávou je, že po dvou letech byla série natočena znovu a v plné verzi. ()