Drake: Toosie Slide

Hudba:

Drake

Drake

Real Tom Hardy

Ako milovník, či už interiérového dizajnu, alebo architektúry samotnej, a najmä fanúšik a obdivovateľ prác Ferrisa Rafauliho, som sa po dnešnom/včerajšom intenzívnom orgazme privodenom článkom od Architectural Digest (x) nemohol nájsť v inej situácii, než zahľadený v najnovšom videoklipe Drizzyho Drakea, v ktorom premiérovo "predstavil" svoju vilu, trefne pomenovanú 'The Embassy' a situovanú nikde inde, než v jeho domovskom Toronte. No a keďže sme na filmovej databáze a toto je hudobný videoklip, nebolo by asi úplne ideálne ďalej hovoriť na tému opulentnosti a pompéznosti (avšak bacha, toto nie je wannabe grandiozita a gýčovitý luxus na štýl MTV Cribs, ale precízny dizajnérsky majsterštik) daného domova, takže už len v skratke dodám – som z neho v pi... Čo sa hudby týka, Drizzyho nové počiny idú chuťovo mimo mňa, rozišli sme sa niekde na pomedzí rokov 2015/2016, t.j. albumom IFRTITL, a tu som si len potvrdil, prečo to tak je. Videoklip je ťažké hodnotiť, ten ťaží primárne (a dá sa povedať výhradne) z vizuálu predmetnej rezidencie, čo nie je tak moc zásluha klipu samotného a bez nej tu nezostáva vôbec nič, možno len ten záverečný ohňostroj. ------- KLIP: 2* / SKLADBA: odpad! ()