Všechny zabij a vrať se sám

• Taliansko Ammazzali tutti e torna solo (viac)

Žoldák za americké občanské války dostane za úkol proniknout na nepřátelské území a ukrást zlato. A pak taky pozabíjet svoje nemilosrdné parťáky. (Netflix)

PTuranyi

Priemerný western o výprave šiestich banditov juhu ukradnúť zlato severanom. Každý z partie má charakteristické schopnosti podobne ako "7 statočných" ale  všetci sú dosť nesympatickí alebo aspoň čudní. Zápletka samozrejme obsahuje zradu a v príbehu úplne absentujú ženy. Produkcia nie je zlá aj keď bitkám a prestrelkám by sa dalo všeličo vytknúť. S hercami je to podobne. Každý z nich má slušné filmové skúsenosti, ale ťahúňom je tu len Chuck Connors. ()

Sa.sa

Hodně dobré souboje a přestřelky... Jinak ten konec stál za to... Njn tak přece jen přežil, no to se musí nechat, že měl buď dobrý kořínek či štěstí ve scénáři... 😅😅😅 ()

milos.bradik

Pokud někomu jde o rvačky ve stylu italských komedií a spoustu zabíjení ve stylu jedni se strefím pokaždé a druzí nikdy, tak fajn, ale já tyto slaboduché napodobeniny westernů nemusím. Navíc tady není jediná sympatická postava, všechno jsou to lumpové, kteří bojují po boku odporných Jižanů proti, v tomto filmu ještě odpornějším, Seveřanům a to vše jen proto, že jsou prostě banda grázlů a zlodějů, které baví zabíjení a navíc touží po zlatě. Nevím také, proč byli všichni tak nalíčení na hnědo, asi to mělo posílit dojem, že se to odehrává v poušti, ovšem v USA není pouze poušť. ()

Ziral odpad!

Naprostá debilita, jen samé zabíjení, tak jak to amerikáni prezentuji do světa za samozřejmost. Rovněž je děsné, jak všichni ti hrdlořezové mají běloskvoucí falešný chrup. ()