Recenzie používateľa Doomcourier k tomuto seriálu (6)

Nevina (2021)

Seriál se sice jmenuje Nevina, ale nevinný rozhodně není - po celou dobu je tam spoustu brutality a násilí. Prvních několik dílů nám tvůrci přináší parádní mysteriózní thriller, který pak trošku mění žánr do krimi dramatu, což tomu i prospívá. Děj je sice někdy předvídatelný, ale zaručeně vás některý zvrat překvapí. Tahle krátká minisérie si vaši pozornost rozhodně zaslouží. Lepší 4*. ()

Epizoda 1 (2021) (E01)

Parádní pilot, který mně v mnohém připomíná mysteriózní hru Life Is strange. Zatím tu máme rozjetých několik dějových linek, tak doufám, že se tvůrcům povede všechny důstojně uzavřít. Edit: Po dokoukání můžu říct, že Life is strange se to rozhodně nepodobá xd ()

Epizoda 2 (2021) (E02)

Ze začátku mě štvalo, že se epizoda nezaměřuje na rozjeté linky z první epizody, ale postupem času jsem si uvědomil, že linka detektiky je docela zajímavá a netrpělivě jsem čekal na propojení těch dvou linií. ()

Epizoda 3 (2021) (E03)

Tohle se opravdu povedlo! Parádní mysteriózní atmosféra, všechny postavy mají co nabídnout a příběh tak akorát spletitý. Hodinovou stopáž u seriálu moc nemusím, protože mě to většinou ke konci začíná lehce nudit, ale tahle epizoda je tak skvěle udělaná, že ta hodina utekla opravdu rychle. Zasloužených 5*. ()

Epizoda 4 (2021) (E04)

SPOILERY!!! Odhalení Olivie bylo naprosto perfektní. Ikdyž jsem to už nějakou dobu očekával, tak se to podařilo udělat opravdu skvěle. Zatím se seriálu daří držet moji pozornost a nepřipadá mi to ani nijak natahované, tak snad těch zbývajících několik epizod nebude zbytečná kaše, ale solidní podivná na úrovni prvních čtyř epizod. ()

Epizoda 5 (2021) (E05)

Seriál se sice jmenuje Nevina, ale tahle epizoda rozhodně nevinná nebyla. Toho násilí tam už bylo moc i na mě. Na druhou stranu chápu, že se tím dokonale vykreslila špinavá a brutální atmosféra toho strip klubu. ()