Recenzie používateľa ReichelTomas k tomuto seriálu (6)

Vagrant Queen (2020)

Obnovit monarchii? No to si asi děláte srandu, ne? To má být ta věc, kterou nám tvůrci naznačují, že je jakože „správná“? Vždyť o té republice, která je tam teď nevíme vlastně vůbec nic, třeba není špatná. Rozhodně ale i ta nejhorší totalita by byla lepší než takováhle příšerná monarchie. Ke zpracování: kdyby se to mělo brát jako komedie, tak by se hodně věcí z toho seriálu sneslo. Třeba řekněme podivné vizuální efekty. Ale rozhodně teda ne ta hlavní dějová linka – tedy o nepříjemné ženské, která má jediný cíl, zachránit svoji matku, přičemž v každém díle kvůli ní umírají desítky, ne-li stovky úplně nevinných lidí. Mimochodem, připomíná to Star Trek Discovery, tam je taky přesně takhle nepříjemná hlavní postava, která by bylo nejlepší, kdyby hned v dalším díle umřela, což se samozřejmě nikdy nesmí stát. ()

Temple of Doom (2020) (E05)

„We are done. For good.“ Tak to je neštěstí :D. Nejhorší postava z celého seriálu. Ale ta neumře, to je jasná věc. Místo toho umřou další úplně nevinní podpůrci monarchie, tj. vymyté mozky. ()

Requiem for Republic (2020) (E06)

Ta protivná 'královna': „You only think about what you want, since day one.“ No to je teda zajímavá věc, ona jako myslí na někoho jinýho, než na sebe a na záchranu svojí "maminky"? A že teda viděla, kolik lidí kvůli ní umře a vůbec jí to nevadilo. ()

No Clue (2020) (E08)

No to je něco! Takhle kdyby se to táhlo po celých 10 dílů, to by byl seriál! Takováhle temná sadistická sci-fi komedie, to je paráda! ()

All Old Things Must Pass: Part 2 (2020) (E10)

Tak jasně, protivná ženská přežila a diktátora zapíchli. Jak jinak to taky mohlo skončit. Tadyta umřít nesměla. ()