Príbeh sa odohráva v nemocnici, od väčšiny seriálov z tohto prostredia sa však líši. Hlavnými postavami nie sú lekári, ale ich mladí pacienti vo veku od 10 do 16 rokov, ktorí majú napriek svojej chorobe rovnaké starosti, ako ich zdraví rovesníci a tú istú túžbu smiať sa, milovať a objavovať svet. Sila priateľstva a zmysel pre humor im pomáha bojovať so svojimi vážnymi diagnózami. Diváci budú mať možnosť sledovať, ako si zvykajú na spoločný život v nemocnici, ako sa vyvíjajú ich charaktery aj vzťahy, no aj to, ako ich hospitalizácia mení životy ľudí okolo nich – ich rodičov, súrodencov, lekárov či priateľov. (TV Markíza)

Recenzie používateľa mira007 k tomuto seriálu (2)

Episode 1 (2020) (E01)

Když Jojka přišla se seriálem ze školních lavic Byla jednou jedna škola, Markíza vytasila Pána profesora, když Jojka přišla se seriálem z nemocničního prostředí s rakovinou Jenny , tak Markíza odpověděla tímto. První díl představil několik vážně nemocných dětí/ teenagerů a musím tomu přiznat nějaké plusové body - silný námět, skvělé přirozené herecké výkony neznámých mladých herců a řemeslně to není špatné. Jenže co naplat, emoční destrukce diváka od první do poslední minuty, je to sice ve srovnání s průměrnou tvorbou inteligentní a kvalitní, ale já tak nesnáším seriály o nemocech a umírání, ikdyž se tenhle seriál snaží "pozitivním" feelingem tak další díly asi nedám bez dávky antidepresiv. ()

Episode 2 (2020) (E02)

Dal jsem druhý díl a naštěstí se ubralo na ždímání citů ( nebo jsem otupěl ) přidalo trochy mystery a nastoupili známé tváře ve vedlejších rolích plus Sarah Aratóová, která u mne vyhrála miss sympatie. Šlape to celkem dobře. ()