Newyorská obchodní manažerka (Brooke Burfitt) je o Vánocích vyslána na vzdálenou Skotskou vysočinu, aby od šarmantního hraběte (Dan Jeannotte), který se chystá na výroční ples, získala limitovanou edici parfému, a místo toho se zamiluje. (PítrsM)

silentname

"Christmas At The Castle" je predposledným filmom mojej veľkej tohtoročnej vianočnej výzvy a prešli sme zo skutočne hrozného filmu do klasického. Ale radšej niečo, čo poznám a viem ako dopadne, než ako film, do ktorého teda veľká dávka kvality nešla. Reel One sa postarali o viacero filmov, ktoré Lifetime následne distribuoval a robil im premiéru. A to napriek tomu, že reálna premiéra pre tento film bola v Británii ešte minulý rok. Ale hold, nie všetky filmy sa hneď dostali aj americkému publiku, ako som už mal možnosť tohto roku vidieť. Film ako taký je okey. Máme tu trošku klasickú story o tom ako sa následník trónu zamiluje do obyčajného dievčaťa a pôjde to v podstate presne tými cestičkami, ktoré by ste si predstavili. Naša dvojica je okey, film vyzerá celkom dobre a najzaujímavejšie meno je tu asi Geraldine Somerville alias LIlly Potter. O filme sa toho moc zaujímavého povedať nedá, lebo je to dokopy len klasický film s klasickými postavami a klasickou zápletkou. Ale pozerá sa na to fajn. Hodnotenie: C+ ()