silentname

Viac menej ide pre mňa príbehovo o Hallmarkovský štandard. Nijakým spôsobom to nevytŕča, nijakým spôsobom to neuráža, má to niekoľko vtipnejších momentov, romanca je celkom príjemná, no samozrejme sa to nezaobíde bez tých neustálych klišé, vďaka ktorým vieme presne povedať ako bude dej pokračovať a najmä ako miestami zbrzdia celý film. Neviem pre koho sa vlastne tieto klišé stále používajú? Chcú ich ľudia fakt vidieť znovu a znovu? Odhliadnuc od toho ale má "A New Year's Resolution" pár dobrých momentov. Napríklad som rád, že máme v hlavnej role Aimee Teegarden. Je to už celkom dávno, čo som ju videl naposledy a musím povedať, že ani z hereckého talentu nič nestratila a ako mladej tridsiatničke jej to celkom fajn sekne. Michael Rady je tiež podľa mňa dobrý. Romantická linka je trošku klasická, ale podľa mňa v pohode funkčná. Chémia tam je, občas majú medzi sebou dobré dialógy a vedia nejakým spôsobom nám ukázať, že sú do seba zamilovaní. A občas vie byť film aj vtipný, keď sa rieši predsavzatie našej Kelly. Ak ste milovníci Hallmark filmov, čeknite si to. Ale myslím, že budete asi jedinou cieľovou skupinou. Hodnotenie: C+ ()