Týna odletí do Londýna za Saidem, ale vrátí se s jeho manželkou, která jim dá peníze na sanatorium. Tom řekne Plesníkové, že na ni nepodá trestní oznámení, pokud na něho nebude posílat sociálku. Ta to slíbí. Lída zjistí, že dárek, který jí dal Franta, je záložní dárek od Kratiny. Ukáže se, že Franta nezapomněl, jen dárek přijde později. (TV Prima)

rakovnik

Prsten dorazil, taky princezna, policie, víme že bacule má krátký děložní čípek, no a že rodina starosty taky žije. Zmizela pojízdná prodejna. Pobavil mě jen vtip o tom, kterak jednonožka unavuje večer tu svou. ()

Skuby47

Skvělé, Batulková a spol. je zase zpět a začíná se intrikovat. Arabská princezna by si sotva mohla sama bez doprovodu vyrazit uzavřít obchod z Londýna do nějakého Zapadákova. S takovou investorkou bude klinika sotva sloužit našim ženám, odkázaným na zdravotní péči hrazenou pojišťovnou. Bude určena pro náročnou majetnou zahraniční klientelu, ale na to už jsme u nás zvyklí. Jenom nevím, jak to bude vnímat Týna a vesničané. Janku, Janku, měl ses raději rozhodnout pro společné financování s otcem. ()