Týna se připravuje na prezentaci místo Janka. John je proti, ale Týna ho přesvědčí. Hana pomůže Košutové, aby získala od Košuta peníze. A Štěpán založí se Sylvou firmu. (TV Prima)

rakovnik

Ježíš, ta štěňátka byla tak roztomilá! Zbytek nuda. Dnes se jen čekalo na jasnou věc, jestli to ta husička vezme. Ale musí mít drahé schválně hnusné šaty, protože boháči to tak mají rádi. Ještě že je holky rychle přepíchly. Mezitím se vědma stala opět i sekretářkou Džona, a stihla zosnovat malý podvod s přípravou na vydírání. Jako obvykle. Holky z Prahy jsou definitivně ku**y, jedna známá přece spala s Brucem a klidně se vyspí i s Dejvem nebo jak se jmenoval ten dnešní. Ta z Irska vlastně taky, leze chlapovi do postele a škemrá o sex. Džon už zase spolupracuje se synem. Protože když neklapnou boháči, nemá sanatorium šanci. Embryolog obstříkl kámošovi hlasivky, ale stejně nic. A já chci na pastvinách tu hnusnou elektrárnu. ()

AdamSlavik

Musím pochválit v tomto díle Markovo podivné sípání. Zahrál to dosti přesvědčivě, ale jinak zbytek dílu je zase o Lídě, Sylvě a byznisu. Týna zase odmítá Janka... A to jako už asi 10 díl... A dívat se na tohle pořád dokola není sranda. Jediná zajímavá scénka byla s těmi Štěňátky a bláznivou Beranovou. Těším se až bude nějaký zvrat.. Dávám tomuto seriálu ještě šanci :) ()