John odmítá zaplatit Košutovi peníze, i když mu hrozí dvacet let vězení. Sylva provokuje Štěpána, chce, aby s ní rozjel výrobu minerálek. Štěpánovi ujedou nervy a uhodí Sylvu. A Jakub zjistí, že nesežene tak snadno peníze na odjezd do Amazonie. (TV Prima)

rakovnik

Dnes mi bylo líto spousty osadníků z penzionu pro odpadlíky. Třeba ten zloděj rozdával co mohl a dělal radost mnohým lidem ze vsi, ale po propuštění z výkonu trestu mu to nikdo nevrátil, tedy kromě krabice haraburdí a lahve rozbité o hlavu.. Ale co by to bylo za putyku, kdyby se chlapi neporvali. Ovšem tudy cesta do džungle nevede. Také mi bylo líto paní domácí. Je už tak zoufalá, že leze embryologovi do postele. Tam už si ale hraje pan doktor se sestřičkou. Takže popelka už podruhé vidí, jak se to dělá, ale holt bude sama, ač chtěla přejít přes mrtvoly. Také mi bylo líto sestry, protože dostala facku. Ale ona z toho těží. Prostě super manželství. Jinak konečně je na stole půl miliardy, protože zatím se hrálo jen o drobné statisíce nebo miliony. Pobavil mě jen Džon ve vazbě, skoro jako z Kameňáku - teď nejsem doma. Vědma má nejlepší vyjednávací schopnosti, proto už vede firmu. Ale mafiáni to určitě nejsou, vždyť přece nejednali s ministry, nedávali úplatky, nikoho neobrali, nikoho nevydírali atp. ()