Janek zjistí, že se Týna schází s Jakubem. Nežárlí, ale je si jistý, že mají tajemství. Začne po něm za Týninými zády pátrat. Julie vypadá, že u filmu skončí, ale nakonec se jí s pomocí Karolíny začne dařit. A Johnovi a Denise se narodí holčička - Hanička. (TV Prima)

rakovnik

Stojím si za tím, že lze sledovat i seriál, o kterém si myslím, že je hrozný. Nedívám se jen na věci, které se mi líbí, abych je chválil. Ostatně, své hodnocení i zdůvodňuji. Stejně jako dnes. Slabota, hlouposti, děj o ničem, natahovaný na co nejvíce dílů. Ale vidím i klady. Příjemná Polišenská, která pěkně hrála neherečku. Na druhou stranu hloupé chování postav, jako třeba bývalých zastupitelů (nové zastupitelsvo stále neexistuje). Nebo zbytečný "test" od člověka, kterému se vrátila nějak paměť (?) - měl potřebu jej dělat, byť byl rozhodnut ke svatbě. Nebo nebyl? To nám autoři předtím neprozradili. Také je nejvíce problémů způsobeno pouze tím, že je prostě nikomu neřeknu, dokud z toho není opravu problém. Pak mám zase čas na to, jej urovnat. Točení se v kruhu, bezvýznamné odbočky, hraní na city. Skočil jsem na lep reklamě, že toto nebude telenovela. ()