Jakub pomůže Jankovi zjistit, kdo je řidič auta, které vezlo Johna. Valentýna najde Pavlovi bohatou nevěstu. Chce rozšířit majetek. Kratinovi rodiče dívku odradí, ale Pavel s ní chodí dál. Vilda žádá Sylvu, aby mu nechala zvětšit prsten. Sylva si myslí, že je pro Karolínu, ale ukáže se, že je pro Hanu. (TV Prima)

rakovnik odpad!

Díl začíná - jak jinak - minimálně klientelismem. Od pana čistého... Paní Češka z Rumunska ctí tradice obou zemí, dnes ale více Rumunska. Protože spojení gruntů, to před sto lety frčelo. Mozek poznal zloděje, ale ten vstává pozdě. I když Luongo tam nemají, tak taktika zní jasně: Ukázat, že mám peníze. Jako Džon, který dojel na Slovensko. Za jednu noc je to obdivuhodný výkon. Kluci z obce na vraždu mají jen jeden pokus. Tak se koukněte pod auto. Láhev se rozbila o nesprávnou hlavu, prsten patří jiné, nohy dnes nebyly. Bude to příště stejná slabota? ()

Skuby47

Tvůrcům dochází inspirace a herci. Jestli to nebude tím, že si na snídani všichni dávají denně míchaná vajíčka. Kde je zdravá výživa? Štamgasti zbyli pod schody jenom dva a místní babinec zmizel úplně. A to si herci stěžují na nedostatek práce. Teta Běta je stále nemocná, Maroš nezvěstný a dvě největší záporačky, které oživovaly děj, Lída a Sylva se nám polepšily. Zůstává nám jenom podnikavý intrikán Pupík, ale ten příběh sotva sám utáhne. ()