kaylin

Americký snímek „The Dawn“ je ukázkou toho, že mnohé horory, a teď nemluvím jen o těch levných, ale i o trochu dražších a mainstreamovějších, působí tak nějak impotentně. Není v nich nic, co by dokázal nabudit samotné tvůrce, natožpak něco, co by nabudilo diváka. Je vidět, že tady tvůrci mají nějaké základní poznatky o tom, co je horor, jak se buduje atmosféra, ale ani tak se jim nedaří vytvářet komplexní a děsivý celek. ()

Rathalos

Vyhananie diabla je tema,ktoru oblubujem v hororovom zanri,no tento film je len strata casu,viac-menej sa vacsinu casu nic nedeje,len sa modlia a spovedaju a az v uplnom zavere sa cosi zomelie a je koniec,takze jednu hviezdicku dam za snahu,ale neodporucam to pozerat...:-) ()

Morholt odpad!

Veteránovi z I. SV rupne v šišce a vyvraždí svojí rodinu. Přežije jen dcerka, která skončí v klášteře. Po čase, kdy už je z ní jeptiška, se kolem z ní začnou dít divné věci. Katoličtí tučňáci jsou podle mého názoru jedny z nejděsivějších monster, ale tady bohužel nestraší jeptiška, ale něco straší jeptišku. To bylo první zklamání a zdaleka ne jediné. Asi jsem si měl řádně prolustrovat jméno režiséra, než jsem se do toho pustil, ale blbě jsem se nechal nachytat plakátem. Tohle nemá vůbec nic, co by měl horor mít a aby toho nebylo málo, tak Slagle banální děj zamotal tak, že to občas ani nedávalo smysl. Vrcholem byla snad nejhorší vymítací scéna, jakou jsem kdy viděl. Doporučuji neztrácet s tím čas. ()

SpicyNugget

Týpek se vrátil z války a vyvraždil celou rodinu, kromě malé holčičky, která se dostala do kláštera. Jako dospělé jí ale začne hrabat... a mně začalo taky. Zbytek filmu se neděje nic, kolem duchů tenhle film ani neprošel. Co tohle mělo znamenat? To je fakt úlet, a ne film. Pointa mě asi minula, ale to proto, že to bylo tak nanicovatě natočené. Chudák rejža snad sám netušil, co z toho má vytvořit. Jednu slabou hvězdičku dávám za závěrečné vymítání, konečně závan akce. Bohužel to bylo šíleně málo. ()

oveckaoa odpad!

Film jsem měl stažený již delší dobu pak jsem zjistil , že tu má na csfd 14 procent tak se mě do toho nechtělo. K ději zhruba takhle chlápek se vrátí z 1 světové a mrdne mu v palici tak pozabíjí 2 své dcery a manželku pak někdo zabije ho zůstane pouze jedna dcera, která nemá žádné příbuzné tak jde do kláštera. Tak tam vyroste a začne jí hrabat taky a to je celý film jo vlastně já zapomněl je tam ještě narážka na Amityville (ono se to totiž podle konce mělo nejspíše jmenovat Amityville Dawn) . Celý film je sračka 40 minut čumíme na ženskou co valí kecy typu je mě zima slyším zvuky nevím co je skutečné a co ne a podobné sračky 10 minut ji tam vymítají zhruba (spoiler neúspěšně snad díky tomu ušetřím někomu sledování tohoto filmu) a to je celý film zhruba. Konec ani nedává smysl jelikož pokud obě postavy umřely jak mohly být v tom vlaku? 5 procent za utrženou čelist a tu narážku na Amityville. ()