Ally Wilsonová (Italia Ricci) zasvätila svoj život kariérnemu rastu, ale keď zoznamovacia reality šou „Láska až za hrob“ ju a jej „televízneho priateľa“ Tannera (Jack Turner) privedie späť do jej rodného Winterlandu, uvedomí si - vďaka všetkým kamerám, ktoré ju sledujú, naplánovaným rande pre divákov a vymysleným príbehom - že to, čo jej v skutočnosti chýbalo, bolo po celý čas práve tu. V podobe mestečka, ktoré potrebuje späť svoj cestovný ruch, a jej stredoškolskej lásky Bretta (Chad Michael Murray), ktorý potrebuje späť Ally. (TV Markíza)

Apanatschi

Zoberiem to z pozitívnej stránky: Páčila sa mi zasnežená krajina Winterlandu a herecká stránka filmíku. Že čo konkrétne? Oceňujem hlavne šarm, s akým sa herci zhostili svojich úloh: napr. ako Chad Michael zapojil do hrania všetky svoje jamky na lícach a chraptel ako Zaklínač. :-) Ako Italia Ricci plnovýznamovými výrazmi svojej krásnej tváre dokázala odpútať pozornosť diváka od jej čerstvo popôrodnej postavy. Ako Jack Turner svojím luxusným oxfordským prízvukom do toho všetkého vnášal noblesu a uhladenosť. Vtipný bol aj záverečný dialóg o tom, že teraz tam určite nie je žiadna kamera. Jojkyyy, snáď toto nebol spoiler?! :-D ()