Příběh ženy, která skrze operaci znovu získá své mládí a musí se rozhodnout mezi dvěma muži. Mladším, který jí teprve nedávno vstoupil do života a mužem, který ji miloval celá léta. Situaci jí neulehčuje ani okolí, které na její nepřirozené omládnutí reaguje poněkud rozpačitě.

Tento film na pomezí science fiction natočil Frank Lloyd, který do něj obsadil dvě z největších filmových hvězd němé éry: Corinne Griffith a Claru Bow. (Elinor)

Pitryx odpad!

Těžko film hodnotit, když jej nevidíte celý, on se totiž asi konec nedochoval. Moje kopie měla 58 minut a něco Prý ještě existuje kus filmu. Nevím, nezkoumal jsem to, protože mi tahle červená knihovna maskující se za sci-fi nestála za tu ztrátu času. Pro mne naprostý odpad nemající se žánrem SF nic společného. ()

Oktavianus

Už před zhlédnutím filmu bylo jasné, že ta kolonka "sci-fi" slouží jen jako berlička pro nudné romantické drámo, ale neodolal jsem a podíval se. Chyba. V zásadě hodnocení ani nemohlo dopadnout lépe, když třetina filmu chybí a existuje pouze dochované hodinové torzo, takže některé scény na sebe nenavazují a dohromady to celé moc nefunguje. Navíc chybí jakákoli silná dějová linka - postavy prostě jen chodí do opery a utápějí se v málo uvěřitelných citech. Co jediného stojí za pochvalu, jsou i v zdejším obsahu uváděné herečky - Corinne Griffithová je nejen půvabná (což o herečkách z němé éry v drtivé většině případů říct nelze), ale i skvěle hraje. Zaujala mě i Clara Bowová, která teda už tak hezká není a ani s tím hraním to nebylo valné, ale něco zajímavého v ní bylo: její scény měly obrovskej komickej potenciál, přišlo mi, že její hereckej styl je na úrovni klauna z manéže během představení pod šapitó. A nebylo to marné. Jinak ale ruce pryč. ()

• V současnosti lze většinou sehnat tento film jen v délce šedesáti minut. Původní, 90 minutová verze, je považována za ztracenou. (Elinor)