Sheep Without a Shepherd

• Čína Visual (viac)

EvilPhoEniX

Výborný, originální, skvěle vymyšlený a atmosférický Thriller z Číny, který mi téměř vyrazil dech a nejspíš i Číňanům když vyhrál cenu za nejlepší film. Poměrně chudá rodina je nadšená když jejich dcera je přijata do školy, kterou si pomalu ani sami nemohou dovolit, ale netuší, že jeden ze spolužáků je proslulý šikanou, je synem kapitánkou policie města a při první příležitosti dceru znásilní a natočí si na mobil. Když šikanátor příjde dceru vydírat stane se nečekaný hrůzný čin a od téhle chvíle začne šílená jízda plná zvratů, šokujících překvapení a scénaristických vychytávek, že jsem byl z filmu vyloženě nadšený. Otec jakožto hlava rodiny se bude snažit ochránit rodinu od temné strany zákona a jelikož zhlédl něco přes 800 filmů ( většinou kriminálky, thrillery) rozhodne se využít své znalosti a vytvořit dokonalé neprůstřelné alibi, že se z toho Policie doslova posere. Čína z ničeho nic debutuje Kriminálkou řízlou Thrillerem, která je zábavná, napínavá, skvěle zahraná a zvraty doslova narvaná. Plusy: Výborný námět. Skvělí herci. Slušné tempo. Úderná atmosféra. Minusy: Není to příliš brutální. Pomalejší rozjezd. 8/10. ()