Urubú

ricci.s

Variácia na starší Who Can Kill a Child?, v ktorej sa manželský párik s dcérou vyberie do pralesa, pretože manžel je zanietený fotograf a potrebuje si odfotiť akúsi slepicu. No, vzťahy medzi manželmi stoja za hovno, a keď sa im stratí dcéra a budú stáť zoči voči "kukuričným" deťom v džungli, tak tá chémia medzi nimi už dôležitá aj tak nebude. Je dosť škoda, že tomu trkvasovi zaplo až v záverečných minútach, že by to mal tým potkaníkom zrátať rovno mačetou, a možno keby ich rozsekal aspoň 10, šiel by som s hodnotením vyššie, hoci veľkého žiadneho gore a prelievania krvi sa aj tak nedočkáme. Mám rád podobné námety, ale na druhej strane nie som nadšený, keď sa tvorcovia držia pri zemi, pretože pokiaľ nechcú vraždy detí ukázať na kameru poriadne a brutálne, tak nech zmenia tému. V mojich očiach to teda dopadlo podobne ako remake vyššie spomenutého filmu. Pekné prostredie, lesných či pralesných naháňačiek nikdy nie je dosť, akcia na záver, ale aj tak toho bolo málo. A že tu režisér naráža na detskú prácu, vykorisťovanie a podobné sračky, mi už môže byť jedno. ()