silentname

Ja už ani neviem čo mám povedať k tomuto filmu, čo som ešte nepovedal k predošlým filmom. Normálne mi dochádzajú argumenty. Proste si to zoberme takto. Máme workoholičku? Jop. Máme tu Vianoce a rodinu? Áno. Lásku s pekným a sympatickým mužom? Áno. Romantický happyend? Áno. Gýčovité scénky? Áno. Snahu o konflikt pri konci filmu? Áno. "Christmas In Louisiana" si len zaškrtne všetky okienka a máme vybavené. Reálne ma to nudilo, nebavilo ma to sledovať ani nič podobné. Jediné čo je na tomto filme trošku zaujímavé, že v Lousiane nemajú sneh. A tak sa oslavujú Vianoce na konci prehliadkou osvietených lodí. Čo je celkom pekné a unikátne. A potom je tu matka našej hlavnej hrdinky, ktorá si začne romantický vzťah s jedným reportérom. A hoci je to staré, tak minimálne majú herci medzi sebou dobrú chémiu a pôsobia skutočne. Podľa mňa. Inak je to proste všetko, čo sú aj ostatné Hallmark a Lifetime Channel filmy s Vianocami. A ako som povedal všade, ak vás to baví, tak toto je film pre vás. Pre mňa však v ničom nevyniká. Sorry. Hodnotenie: D+ ()