silentname

Ak chcete všetky klišé, ktoré vás napadnú napchané do jedného vianočného filmu, ktorý sa skoro vôbec nedotýka vianočnej atmosféry, tak toto je pre vás. Ak nie, tak si myslím, že je vonku milión lepších filmov. Mnohé sa čoskoro dostanú na TV DOMA alebo PRIMA LOVE a tam si ich pozrite. "A Kiss On Candy Cane Lane" podľa mňa absolútne nefunguje. Nefunguje, lebo vôbec nič nebuduje, veci sa proste dejú, atmosféru to má skoro nulovú a je to prepchaté všetkými romantickými, melodramatickými a patetickými klišé, ktoré tu absolútne explodujú. Je to to najhoršie čo som videl? Asi nie. Ale nemôžem to nikomu odporúčať. Herecké výkony sú chabé, film pôsobí veľmi amatérsky, dialógy sú strojené a chémia medzi hercami mizivá. Hlavne sa tá romanca vôbec nevybuduje. Keď sa stretnú, dokopy sa ani len nepozdravia, len rovno vedú spolu dialóg. Vyzerá to celkom pozerateľne, je tam trošku nejakej atmosféry, no celé to pôsobí vyslovene fejkovo. Stephanie McBain pôsobí aj ako scenáristka aj režisérka maximálne nevyzreto a so schopnosťami natočiť romantický brak. Bude musieť ešte na sebe poriadne pracovať, lebo toto je skutočne vianočný darček, ktorý nechcete rozbaľovať. Hodnotenie: D- ()