Rhythm + Flow

(relácia)
  • USA Rhythm + Flow

Porotci Tip „T. I.“ Harris, Cardi B a Chance the Rapper vyrážejí v hudebně soutěžním pořadu do ulic, aby našli příští hiphopovou hvězdu. (Netflix)

Marigold

Pro mě zatím seriál roku. Hudební show, která není o žádném faktoru X, ale o hledání komplexního muzikanta, schopného pod tvrdým tlakem zvládat všechny požadavky hudebního byznysu. Nejlepší porota, jakou jsem kdy viděl v čele se Samuelem L. Jacksonem hip hopu, uprostřed s geniální královnou ganster dylin a na kraji s vychilleným chicagským good boyem. Emocionální omáčku kriminálu a broken families beru, obzvlášť proto, že seriál věnuje stejně prostoru citovým manipulacím jako zachycení různých forem rapu a jeho magie okamžiku. Navíc o hlavní cenu tu hraje interpret, jehož komplexnost jsem do teď úplně nepobral. Wow. ()

kostak

Zajímavá, zbytečně nenatahovaná show s fakt šikovnými soutěžícími, žádní amatéři jak to známe z jiných podobných soutěží. Díl s rap battles super. Bohužel se to zas neobešlo bez dojemných příběhů a brečícíma sekvencema a taky klasickýho stereotypního utahování na úkor bílý menšiny od porotců, protože to se může. Nejlepší byl Chance, sympaťák a líbí se mi jeho projev, což se nedá říct o věčně sjetý Cardi b nebo Tipovi, ale i tak s nima byla alepoň sranda. ()

kluk z Na

Taková vtipnější superstar s rapem. Porotci nejsou trapný a jsou dokonce vtipní. Nejvíc jsem si oblíbil Cardi B pro svoji bezprostřednost a drzost. Celej koncept se střídající se porotou je super. ()