Capitani - Season 2

(séria)
Krimi / Dráma / Mysteriózny
Luxembursko, 2022, 6 h 13 min (Minutáž: 27–38 min)

Luc Capitani, který teď žije v Lucemburku, má novou práci. Rychle se přitom ale zaplete do vyšetřování vraždy, ve které má prsty místní podsvětí. (Netflix)

Untentrauer

Bývalý zkrachovalý policista a mukl, který spadl až na samotné dno. Jeho společníky mu jsou jen flaška a olivová parka. Aby se uživil, bere úkol, jako dělaný pro soukromé očko, kdy si ho jedna kurvička najme, aby vystopoval její kamarádku. Hlavní hrdina se čím dál víc zaplétá v podsvětí a dokonce bere další závaznou práci pro bordelmamá, vše spěje k válce gangů...To je začátek! Opravdu se mi to líbilo....ze začátku. Perfektně nastartovaný seriál, který - myslel sem, že se poučil z první série - Začne po nějaké době upadat způsobem dělaným pro potřeby scénáristů. Hlavní hrdina se dokonce v jednom dílu chová, jako nesvéprávný idiot a to jen proto, aby mohl nastat zvrat v příběhu. Zbytečné berličky a zamotávání, spousta nelogičností a natahování - To je to, co tento seriál naprosto shodilo. Tvůrci by udělali lépe, kdyby to razantně prostříhali a udělali z toho celovečerák! ()