UFC 193: Rousey vs. Holm

(relácia)
  • Austrália UFC 193 (neoficiálny názov)
všetky plagáty
Športový
Austrália, 2015

Show se uskutečnila 14. listopadu 2015 na Etihad Stadium (Melbourne, Austrálie). Na hlavní kartě se sešlo pět zápasů.
1) Jared Rosholt vs. Stefan Struve
2) Robert Whittaker vs. Uriah Hall
3) Antônio Silva vs. Mark Hunt
4) Joanna Jędrzejczyk (c) vs. Valérie Létourneau (UFC Women's Strawweight Championship)
5) Ronda Rousey (c) vs. Holly Holm (UFC Women's Bantamweight Championship) (TheSpearCZ)

ConanVJ

(14) Struve vs. Rosholt 3,5* Né moc atraktivní zápas bez ukončení před limitem. Přišlo mi to místy dost opatrný. ……… (10) Hall vs. (14) Whittaker 4* Pěknej strikovej zápas, kterej je ke konci i trochu krvavej. Opět mu chybí zakončení před limitem. (8) Hunt vs. (11) Silva 5* Tak tentokrát se nekonečná bitva jako minule nekonala a přišlo celkem rychlý TKO. ……….. (c) Jedrzjczyk vs. (10) Letourneau 4,5* Parádní strikovej zápas kterému chybí jen zakončení před limitem. ………. (c) Rousey vs. (7) Holm 5* Tak tohle byl těžkej masakr a luxusní KO. ………… Celkově jsem čekal větší masakry ve všech zápasech, ale i tak je to povedenej event i s překvapením. Za mě 85% :) ()

FOCKE_WULF

Ronda Rousey působí jako nafoukaná hlupěna, na začátku se odmítla pozdravit se soupeřkou, což je nevhodné. Taky pak dostala sadu. Pěkná bitka. ()

dEstr0y3r

Solidní prelims. Main Card: Struve vs. Rosholt - jeden z nejhoršich zápasů, jaké jsem kdy viděl. Proboha, jestli je tohle top 15 v HW, buh polituj. Hall vs Whittaker - velmi pěkný strikový zápas, Hall je tak talentovaný, rychlý, nepředvídatelný...připomíná mi A. Silvu, kéž by jen byl více agresivní... Hunt vs. Silva - Bigfoot by měl ukončit kariéru, bez TRT to není ani z 30% ten fighter, co předtím. Letourneau vs JJ. - klasický Muai Thai striková podívaná, jen škoda, že nebyl finish. Val docela překvapila. Ronda vs Holy - NAPROSTA BOMBA! Na jedne straně arogantní, egocentrická, sobecká a agresivní šampiónka a druhé pokorná, sympatická a milá vyzyvatelka. Právě proto to byl tak fantastický pocit zadostiučinění, když ji Holy knockoutovala. Je docela zábava sledovat, jak všichni ti, kteří Rondu jmenovali "Once ever Athlete" nebo "Best female Athlete of all times" okamžitě zmizeli a ani pes po nich neštěkne. Slabina Rondy byla odhalena, a hodně tvrdou cestou. Doufám, že nezačne zase žvatlat o tom, jak porazí Mayweathera, Velasqueze atd., zatímco se již několik let vyhýbá souboji se Cyborg, který by skončil podobně, jak ten s Holy. ()