Policie má před sebou důležitý úkol. Musí zabránit velkému obchodu se zbraněmi. V Hongkongu má však dojít jen k předávce peněz, což není zločin. Nabízí se jediný způsob, jak obchod překazit - ukrást gangsterům peníze. To ale nemůže udělat policie, a tak je najata zvláštní skupina lidí, kteří pod vedením známého zloděje a podvodníka celou operaci provedou. Nejdříve musí samozřejmě podstoupit speciální výcvik. To ovšem nebude tak snadné, protože jejich instruktorkou je velice půvabná žena, která způsobuje, že pozornost celé skupiny je zaměřena úplně jiným směrem než na studium bojových technik. (oficiálny text distribútora)

chaosteory

Je to jednoduchý, stejně rychle jako se vypařila stopa po Chanovi, šel i do kopru tenhle film. Za pomalého vytracení zdařilých akcí z předchůdců, se přikradl rádoby humor, který sám o sobě nefunguje. Východní smysl pro zábavu, bez všech těch "martial art" scén, pro mě dost nestravitelný a nezachrání to, ani skvělé obsazení. 2 * jsou až dost. ()

Rominator

Šťastné hvězdy v akci jsou čtvrtým filmem ze série "Šťastné hvězdy". Kidstuff (Sammo tentokrát pouze ve vedlejší roli) se pro nový úkol snaží sestavit nový pětičlenný tým. Nejzajímavějším členem je mladý Andy Lau jako Lambo. Příběh se opět neobejde bez svádění ženy tentokrát v podobě instruktorky bojových umění Yum Yum. Stará banda má pouze cameo výstup a Jackie Chan a Yuen Biao nedorazí vůbec. Bolo Yeung se objevil v cameo roli diváka, který se dívá na film Srdce draka (1985), kde v hlavních rolích hrají Jackie Chan a Sammo Hung. Producentem snímku Šťastné hvězdy v akci byl Sammo Hung Kam-Bo. HODNOCENÍ 50% ()

LION-MR.T

Hodně jsem uvažoval jaké hodnocení dát. Nová skupina není špatná,vlastně s ní jsem se nasmál nejvíc,než s původní. To,že tu chybí Jackie Chan a Biao Yuen mi zas tak nevadilo,ale tím pádem padá veškerá akce. 80% akčních scén obstarává samotný Andy Lau,který je opravdu výtečný v tom co dělá. Sammo se na půlku filmu ztratí a zase se objeví. Jak u Štastných hvězd se dala půlka filmu vystřihnout a nebo předělat,protože se jednalo zase o partě,která se chce dostat co nejblíž k hlavní hrdince,tady jsem to bral,protože měli výcvik a vyblbovali se. Bitka malinkatá je na začátku,nějaký ten kopanec a pak po několika asi 15 minutách jak jinak Andy Lau s ninji v tréniku. A tím to hasne,Sammo je pasivní snad v závěru,kdy se prostě musí objevit,aby zmlátil nevýrazného záporaka se,kterým si pohrál před tím Andy. Jinak kdo ekceluje je Karl Maka a má to samý jméno Valdi jako v jiné společné komedie se Sammo Blázniví policajti. Ti maj docela vtipnou rvačku v polstrovaném pokoji v blázinci,ne že by byli tak šílení,že se tam dostali,jen náhodou. Choreografie bojových scén není nejhorší,je pěkná,ale málo. Čekal jsme na Bolo Younga,skutečně je,ale jako divák v kině pronese asi dvě věty,škoda. Celou vinu nevidím v hercích,náhodou hráli skvěle,ale v samotném ražisérovi Ericu Tsangovi,který hrál jedno člena ze staré skupiny. On asi zapomněl,že točí akční komedii,ale jenom komedii a na tom se veze celý příběh a u mě nastává těžký úkol. Jednu dobu jsem chtěl dát čtyři hvězdičky,pak zase dvě. Nakonec dávám tři. Nasmál jsem se dost. Akční scény dobře zvládnuté(pravdopodobně na tom měl velkou zásluhu Sammo,který je možná,že i sám natočil) a pak celkový děj. Klidně to mohlo být o půl hodiny delší. Eric se zaměřil na vtípky a trénink a,když ho tlačil čas,tak to nějak nadehnal,aby byl konec. ()

sniper18

Je to úplne priemerná akčná komédia so Sammom Hungom. Má iba priemerný príbeh o tom ako polícia potrebuje zabrániť mafiánskemu obchodu tak, že im ukradnú peniaze, ale na to potrebujú zásah z vonku a tak vycvičia päť odlišných mužov, ktorí majú akciu uskutočniť. Spracovanie nie je moc zaujímavé, pomerne často nudí. Akcie tu je málo, ale je celkom dobrá, no aj tak sa nič výnimočné nekoná. Z akčného obsadenia z ostatných dielov úplne zmizol Jackie Chan a Biao Yuen, Sammo Hung síce zostal, ale nemá až tak moc priestoru, jedine Andy Lau približne splnil to, čo aj mal. Najviac sa mi páči a aj vrcholom filmu je tréningová akcia s ninjami, kde Andy Lau ukáže výborné schopnosti a nájdu sa v nej aj viaceré dobré nápady. Ale aj akčný záver je na tom celkom dobre. Humoru tu je plno, ale takmer vôbec mi nesadol. Táto nová komediálna skupina je veľmi slabá, väčšina scén v ich podaní, ktoré mali byť vtipné sú skôr trápne. S pôvodnou skupinou sa vôbec nemôžu porovnávať. Aspoň spoločné scény Samma Hunga a Karla Maka sú trochu vtipné, hlavne súboj v blázinci, ale ani to nie je nič výnimočné. Musím povedať, že som dosť sklamaný, ostatné diely z tejto série, ktoré som videl boli podstatne lepšie. Ale raz sa to dalo pozrieť a ten slabý priemer si to odo mňa zaslúži. Objektívna kvalita filmu- 50%, film sa páči mna na 52%. ()

drankeryth

Tento diel o stastnych hviezdach je podla mna najslabsi. Znamu patku podivinov len ukazali na zaciatku a pocas filmu ich vystriedali ini blbci:) Zostal tam len Samo Hung. Aj tito blbci trpia posadnutostou zenami, ale tito mi nejako nesedeli. Boli nezazivni a nudili ma. Uz aj Jackie Chan asi videl ze to nebude dobry film a tak preto dal od tohoto filmu ruky prec a neucinkoval v nom. Najviac co mozem vyzdvihnut boli suboje, ktore boli skvele vo filme a ostatok bola len velka nuda, ktora nemala konca. Skoda, ze tych subojov nebolo moc vela, ako aj v ostatnych dieloch. V tomto filme sa naslo aj nieco malo zabavne, ale nie velmi moc. ()

• Film, na kterém je Sammo Hung v kině, je Srdce draka, ve kterém Sammo Hung a Jackie Chan také hrají. (dawe82)