James vs. His Future Self

Marze

Hrdina navštíví svou budoucnost a je varován nepokračovat v tomto cestování, protože ho to zanechá zoufalého a osamoceného. Je to spíž žánr romantické komedie s prvky sci-fi takže jsem byl zklamán. Ale jestli se vám líbí dramedie romantická komedie se Schrodingerovou kočkou , bude se vám to líbit. Herecké výkony nejsou špatné. A je to kritika moderních vztahů. Režisér zde chytře balancuje mezi chytrostí a hloupostí. ()

Aljak

Námetovo nie až tak zlé, ale v konečnom dôsledku obrovská bieda. Cestovanie v čase so sebou ponúka v podstate neobmedzený potenciál k vytvoreniu zaujímavého filmu. Ale toto bolo naozaj také prvoplánové - dej absolútne priamočiary, zápletka detto, humor totálne plytký, postavy také obyčajné, a celkovo tento film za veľa nestál. Pokiaľ nikto nikdy nevidel žiadny film o cestovaní v čase (čo pochybujem že niekto taký vôbec je), tak vtedy by mu to prišlo asi zaujímavé - ale v porovnaní s inými filmami s touto tematikou tu nebolo nič takého, čo by tento film robilo aspoň trochu výnimočným. 1* za snahu (resp. preto, že hodnotenie Odpad si šetrím len pre tie fakt zlé filmy). ()

Cinematrix

Fuj, tak nesympatickýho herce v hlavní roli aby jeden opravdu pohledal. Má i hnusnej vkus na ženský, neni vtipnej, prát se neumí, nosí bídnej outfit atd... no prostě prototyp všeho, co ve filmu nechci vidět, abych mu fandill. Ve vedlejší roli bych ho chápal pro ponaučení, jako že i tací jsou mezi námi, ale trápit se s tim 94 minut mi přijde smutný, i když se vrátí z budoucnosti, aby se sám před sebou varoval. Von je totiž uplně blbej i starej, když se setká se sebou samym jako s mladym. Sice sám sebe pomocí cestování v čase na spoustu věcí upozorňuje, aby se měl líp, ale nevěří si, že ten dědek je on a v tom je celej zakopanej pes. Pokud si člověk nevěří, tak mu nepomůže ani stroj času. On si pak nějak nakonec uvěří, ale stejně mu nefandíte, protože má hnusnej vkus na ženský, neni vtipnej, prát se neumí, nosí bídnej outfit atd... ()

Morholt

Vědátorského ňoumu navštíví jeho vlastní já z budoucnosti a klade mu na srdce, aby přestal s prací na cestování v čase, jinak to s ním špatně dopadne. Lalonde se vlastně pokouší o to samé, jako v případě How to Plan an Orgy in a Small Town, ale bohužel tady to nevyšlo. První půlhodina mě docela bavila, ale jakmile se ukázalo, kudy se bude celý příběh ubírat, stalo se z filmu průhledné a nezajímavé romantické klišé. 35% ()