Seriál vypráví příběh rodiny švýcarských umělců „Flying Dorias“. Příběhy se většinou odehrávají v cirkuse Krone, který plánuje velké evropské turné. (sator)

Recenzie používateľa NinadeL k tomuto seriálu (2)

Salto mortale (1969)

Die Geschichte einer Artistenfamilie. Seriál je vlastně takový malý bedekr. Zatímco sledujeme velké cirkusové turné The Flying Dorias navštěvujeme nejrůznější metropole. Tým filmařů z Südwestfunk se skutečně podíval po celé Evropě a reály jsou opravdu pěkné. Otcovskou figuru představuje bodrý Gustav Knuth, dívku v mini Karla Chadimová... Některé epizody jsou víc napínavé, jiné komediální, ale celkově nejlepší je skvělé obsazení velkých jmen i v epizodních rolích. Exteriéry jsou neodolatelné, ale pokud se po nich procházejí v pozdním věku bývalé hvězdy stříbrného plátna, je to v podstatě geniální kombinace. ()

Prag (1969) (E09)

Pro našince úžasně zajímavá epizoda. Skutečně se natáčelo v Praze, dialogy přecházejí mezi češtinou a němčinou naprosto přirozeně. A samozřejmě je tu kohorta nám velmi dobře známých herců od Rolfa Wanky až po Karlu Chadimovou. Včetně Spejbla a Hurvínka. Rarita. ()