Dollface

USA, (2019–2022), 9 h 35 min (Minutáž: 22–32 min)

Tvorcovia:

Jordan Weiss

Kat Dennings, Beth Grant, Shay Mitchell, Esther Povitsky, Brenda Song, Goran Višnjič, Margot Robbie, Michelle Jubilee Gonzalez, Max Silvestri, Carsyn Rose (viac)

Kat Denningsová hraje mladou ženu, která po rozchodu se svým dlouhodobým partnerem musí čelit vlastní představivosti, když doslova i metaforicky opětovně vstupuje do světa žen, aby znovunavázala ženská přátelství, co prve nechala ladem. (Disney+)

Recenzie používateľa chrispe k tomuto seriálu (4)

Jeho holka (2019) (S01E01)

Moc nevím co si o tom myslet. Nebýt Kat Dennings, asi bych si to nepustila. Začíná to úplně obyčejně - rozchodem - a najednou... kočka! Wtf? A tak se nám střídá to, "co jsme už někde viděli", s mírným wtf. No je to první díl, ty málokdy bývají super. ()

Puťka domácí (2019) (S01E02)

Ne. Furt si nejsem jistá, jestli je to aspoň trochu dobrý. Kat Dennings je super. Líbí se mi, že to fakt není Max, ale prostě Jules. Kat Dennings má charisma. Ale sama to prostě neutáhne a její kámošky jsou (zatím?) fakt nemastný, neslaný. Navíc to tak divně stereotypizuje. Nevím no. ()

Tajemná bruneta (2019) (S01E03)

Je to kokotina. Bohužel ne moc vtipná. ()

Zábavná kamarádka (2019) (S01E04)

Popravdě nevím, zda to vzdát nebo ne. Moje úchylka dokončit každou rozjetou sérii křičí, že šest dílů není moc. Ale... fakt mi to nesedí a ani Kat to nejspíš nezachrání. ()