Tvorcovia:
Hans W. GeißendörferHudba:
Jürgen KnieperHrajú:
Arved Birnbaum, Jo Bolling, Anna Sophia Claus, Ceren Dal, Serena Fiorello, Knut Hinz, Tilmar Kuhn, Sigo Lorfeo, Marie-Luise Marjan, Philipp Neubauer, Martin Rickelt, Moritz Alexander Sachs (viac)Epizódy(52)
-
Früher war alles besser (S15E01)
-
Das Versöhnungsessen (S15E02)
-
Der Klempner (S15E03)
-
Das Interview (S15E04)
-
Gelegenheit (S15E05)
-
Maultrommel (S15E06)
-
Glatteis (S15E07)
-
Reize (S15E08)
-
Die Premiere (S15E09)
-
Väter und Mütter (S15E10)
-
Böse Träume (S15E11)
-
Wolken im Paradies (S15E12)
-
Der Rächer der Enterbten (S15E13)
-
Höhenflüge (S15E14)
-
Landungen (S15E15)
-
Zimmer frei (S15E16)
-
Die richtige Medizin (S15E17)
-
Zusammenstöße (S15E18)
-
Offene Wunden (S15E19)
-
Mitgefangen – Mitgehangen (S15E20)
-
Verräter? (S15E21)
-
Atemlos (S15E22)
-
Schuldgefühle (S15E23)
-
Störfälle (S15E24)
-
Verfallen (S15E25)
-
Jeder Engel ist schrecklich (S15E26)
-
Fremdes Terrain (S15E27)
-
Abgang (S15E28)
-
Weißer Donnerstag (S15E29)
-
Ein neues Leben (S15E30)
Hrajú
Arved Birnbaum
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Barbaři (2020) (seriál)
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Jo Bolling
Nemecká ríša
Anna Sophia Claus
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Kobra 11 - Nasazení týmu 2 (2003) (seriál)
Ceren Dal
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Stephanie (1995) (seriál)
Její vrazi (1993) (seriál)
Serena Fiorello
Západné Nemecko
Knut Hinz
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Dedičstvo Guldenburgovcov (1987) (seriál)
Tilmar Kuhn
Najlepšie seriály:
V plnom nasadení (1998) (seriál)
Správna dvojka (1994) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Sigo Lorfeo
Taliansko
Najlepšie seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Marie-Luise Marjan
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Berlin Alexanderplatz (1980) (seriál)
Jim Knopf (2000) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Philipp Neubauer
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
Martin Rickelt
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Prípad pre dvoch (1981) (seriál)
Moritz Alexander Sachs
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Polícia Hamburg (2007) (seriál)
Kriminálka Kolín (2003) (seriál)
Rebecca Siemoneit-Barum
Západné Nemecko
Andrea Spatzek
Rakúsko
Najlepšie seriály:
Zámocký hotel Orth (1996) (seriál)
Nadine Spruß
Západné Nemecko
Christine Stienemeier
Západné Nemecko
Sara Turchetto
Západné Nemecko
Franz Viehmann
Československo
Najlepšie seriály:
Neviditeľný priezor (1973) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Annemarie Wendl
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Majster Eder a škriatok Pumuckl (1982) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Moritz Zielke
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
SOKO München (1978) (seriál)