Aceboris

Super, mne sa to páčilo , úplne jednoduchý scenár , ktorý zachytáva duševné vyprahnuté dievča , ktoré hľadá stále niečo ako byť lepším človekom , vedieť niektoré veci lepšie zvládať , proste byť lepším veriť si . Príbeh zachytáva Lou, mladé dievča , ktoré nemá žiadnych kamarátov , z domu skoro vôbec nechodí ,keď tak na prechádzku zo slúchadlami v ušiach a navyše , býva zo svojou matkou , ktorá ju doslova psychicky terorizuje. Niet divu, že Lou hľadá nejakú pomoc aby jej život bol krajší . Počas jednej svojej prechádzky narazí na ženskú menom Val , tá jej sľúbil , že ju naučí nové veci , ale hlavne veriť v seba , .. Čo nevedela , je to , že Val je mäsový vrah po ktorom pátra polícia. Lou svoje rozhodnutie oznámi matke, ktorá reaguje svojský, zhodí jedno s taniera a potom ho je zo zeme. Na druhý deň sada do auta k Val na spoločný trip . Pri veľa veciach som sa schuti zasmial , hlavne keď navštevovali tie seansy kde , buď objímali stromy , alebo skúšali mantru . Pre mňa príjemné prekvapenie , 6/10. Koniec bol úplne super , dá sa pochopiť rôzne , ale aj jednoducho. ()