Mladá detektivka z Bogoty se vypraví do džungle, aby vyšetřila vraždy čtyř žen. Setká se tam s magií a zákeřným spiknutím a objeví svoje pravé kořeny. (Netflix)

Recenzie používateľa helraiser k tomuto seriálu (4)

Zelená hranice (2019)

Hodně slušná mytologická podívaná odehrávající se v prostředí domorodých komunit v Amazonském pralesu, kde hlavní roli hraje příroda a přírodní náboženství. Skvělá podívaná, i když uspěchaný závěr tomu trošku ubral, ale jinak spokojenost, navíc vyprávění v dvou rovinách byl skvělý nápad. ()

Hluboká džungle (2019) (E01)

Hodně povedený rozjezd mysteriózní detektivky odehrávájící se v Amazonském pralesu a hodně je super, že se vše točí okolo indiánských kmenů žijících v pralesu a hodně velkou roli hraje samotná příroda a přírodní náboženství. Jsem opravdu zvědavej jak se to bude vyvíjet dál, zatím opravdu super záležitost. ()

Strom (2019) (E03)

Parádní propojení současnosti s minulostí a jedem dál. Bitva mezi domorodci a bělochy neměla chybu a vypadá to, že to bude ještě hodně zajímavé. ()

Tma (2019) (E08)

Tak ze závěru mám docela rozporuplné pocity, přišel mi docela neuzavřený a hlavně strašně uspěchaný, ale domorodá bitka v džungli byla docela fajn. Tento seriál si rozhodně zasloužil lepší závěr, ale i tak dobrá podívaná. ()