Vieš udržať tajomstvo?

• Česko Dokážeš udržet tajemství? (viac)

Každý má hlboko vo svojom vnútri zamknuté tajomstvá, ktoré neprezradí ani tej najlepšej kamarátke. Emma, hrdinka romantickej komédie Vieš udržať tajomstvo?, však v návale paniky z turbulencií a pod vplyvom alkoholu vyklopí všetky svoje tajnosti a intímne pocity neznámemu mužovi na vedľajšom sedadle v lietadle. Keby sa už nikdy nestretli, nič by sa nestalo. Z cudzinca sa však vykľuje očakávaný Jack Harper, nový najvyšší šéf v práci. Máločo môže byť strašnejšie než ich druhé stretnutie… a než pobyt v jednej kancelárii a v jednom meste. Prečo mu len, preboha, hovorila o svojom bode G? A že by chcela skúsiť, aké je to mať penis? A že káva v práci je úplne príšerná?! Na pomoc musí prísť najlepšia kamarátka a šialená spolubývajúca. Všetky spolu potom spadnú do víru trapasov, náhod a komických situácií, z ktorých však môže vzísť prekvapivé pozvanie na rande a láska. Láska, do ktorej zasiahnu ďalšie tajomstvá. Tie má totiž úplne každý. (Bontonfilm SK)

oSiSko

Sú filmy od ktorých čakáš Oscarovú kvalitu a potom sú filmy presne takéto, od ktorých čakáš pekný večer s úsmevom na tvári. Film chce ukázať niečo s čím sa úplne stotožňujem. Ľudia sa často boja ukázať akí v skutočnosti sú a hrajú sa na niekoho, kým nie sú, len aby sa ostatným zapáčili. Potom sa však nezapáčia oni, ale tá druhá identita, falošná. Úprimnosť je najviac. Za mňa veľmi fajn :) ()

bubun

Nuda. Z toho nápadu s letadlem mohli vytřískat mnohem víc. Museli by to ale celé trochu jinak pojmout.... Obecně, hrdinka navíc není příliš sympatická a ten hlavní týpek je takovej jakože hezoun, a ještě k tomu milej - až moc. Vlastně tam není nikdo sympatickej (možná trochu ta transka Afroameričanka) a lidi ve firmě jsou na zabití. Vtipy nefunkční. Konec byl tak trapnej, že jsem si posledních deset minut musela dávkovat natřikrát. Nedoporučuju. ()

megajalec

Musím sa priznať, že v prvej polovici ma to prekvapilo bavilo. Malo to šmrnc, zaujímavý nápad, dokonca aj vtipné situácie, na ktorých sa dalo zasmiať. Lenže v druhej polovici to začala byť nuda a stokrát otrepaný a prevarený príbeh, odíde humor, rieši sa zamilovaná linka a samozrejme nejaký problém, ktorý tam museli tvorcovia dať. ()

mira.l

Alexandra Daddario občas sympatická, občas, tedy o dost častěji, a to hlavně ze začátku, naprosto na pár facek. Tuctový, ničím vybočující a snadno zapomenutelný film, jakých už jsem viděl určitě několik desítek. Za pár dní nebudu vědět, o čem to bylo. A ještě že tak, protože pamatovat si dvě asi nejškaredější spolubydlící v dějinách filmu, to prostě nechceš. ()

blazma

Sice se toto zařadí do tuctových romantických komedií, ale i přesto si to zaslouží mojí pozornost. Už jen díky hereckému duu, Alexandra Daddario má snad ty nejhezčí oči jaké jsem kdy na obrazovkách viděl. No a Tyler Hoechlin sakra, být na kluky tak nevim nevim. Každopádně, tohle není o hercech. Film je chytlavý, nemusí to být samý žert a vtípek. Navíc koho někdy nenapadlo někdy prostě ze sebe všechno nechat vyjít ven, navíc když to sdílíte s člověkem, kterého nejspíš už nikdy nepotkáte. Já to párkrát udělal a člověk si aspoň trochu uleví. Bohužel když se z toho neznámého stane Váš šéf, může z toho začít zajímavý blázinec. Moc se mi líbilo jak všechny ty tajnosti byli zpětně ukázány a že jsi z toho ten chlapík nedělal vědu a spíš naopak se nebál rejpnout, ale v takovém tom dobrém slova smyslu, že to moc nepřeháněl. Fakt povedená, průměrná, možná lehce nadprůměrná komedie. ()

• Jedno z priznaní Emmy (Alexandra Daddario) v lietadle je, že keď počuje skladbu od Imagine Dragons "Demons", rozplače sa. Alexandra Daddario si zahrala v inom videoklipe spomínanej kapely, a to v Radioactive (2012). (megajalec)
  • Keď Jack (Tyler Hoechlin) príde prvýkrát k Emme (Alexandra Daddario) do bytu, zahlási pri pohľade na obrázok, že je to najšťastnejší pes, akého kedy videl. V skutočnosti ide o psa Alexandry Daddario Levona, ktorého si adoptovala. (megajalec)
  • Film je založen na románu „Can You Keep a Secret?“, který napsala Sophie Kinsella. (ČSFD)