Dvojice vražedných maniaků se vydává na krvavou pouť, během níž likvidují vše živé, co se jim postaví do cesty! Nechybí ani pořádná dávka černého humoru v pekelně zábavné historce, vyprávěné odcouzencem na elektrickém křesle. (oficiálny text distribútora)

fisus

Tohle se mi těžko hodnotí. Ze začátku jsem se trochu nudil,než jsem si zvykl na styl filmu. Je to taková hodně šílená groteska. Spolupráce Raimiho s Coeny je naprostý úlet. Po půl hodině už jsem se smál dost nahlas a fakt se pobavil. Je škoda, že je to zapomenutý film,ale své fanoušky si určitě najde. ()

Ed2

Tradiční filmařské postupy, ale při tom pořádně trhlá podívaná, slapstickové gagy a Bruce Cambell. Crimewave byla sice komerčním propadákem, ale kdo se nenechá odradit, je odměněn příjemnou hororovou komedií s vtipnými hláškami a sympatickým duem nájemných zabijáků / deratizátorů - "We kill all sizes." :-) . ()

Vitason

Sam Raimi v letech, kdy si jako režisér hrál s každým detailem jako malé dítě na pískovišti a bratři Coenové na počátku své pisatelské kariéry vytvářejí ďábelský koktejl, který si určitě spousta lidí objedná, ale myslím si, že každému asi nezachutná, protože se jedná o docela šílený film, který má skvělou formu. Raimi si hraje s kulisami, se světlem a stínem a vypravěčské postupy střídá s rychlostí kulometné palby. Jenže scénář od mých oblíbených Coenů tady působí jako koule na Raimiho noze, která mu zabránila vytvořit dobrý film. Takhle je to všechno ukřičené a plné groteskního humoru, který moc nefunguje. Sice jsem se párkrát zasmál, ale o nějaké skvělé zábavě mluvit nemůžu. Přesto musím dát 3* za skvělého Campbella, povedenou kameru a Raimiho režii. ()

matestlust

Možná až zbytečně ulítlá a přeplácaná komedie od tvurce legendárního Evil dead.Spousta vážně vtipných momentů,ale tak zbytečně zmateně přecplácaných přes sebe,že vás to po pulce celkem dost nudí.Potěšila mě role Paul L. Smitha(pro mě už nadobrou Šimona:) ) a samozřemě mého oblíbence B.Campbella,ikdyž jen ve vedlejší roli. ()

Flipnic

Tohle je fakt neuvěřitelnej úlet. Ani to nejde zařadit do žánru, horror to rozhodně není ... Je to taková černá groteska, kde se Raimi vyřádil v každém záběru. Totálně šílené, ujeté, docela vtipné, zajímavé na pohled na další Raimiho rozjezd ... Každopádně zvláštní a zřejmě nikdy, ani v budoucnu nepochopené ... Sám nevím, co tím chtěl Raimi říct, asi nic ... ale ty jednotlivé výjevy byly v pohodě ... Taková srandička ... ()

• Po závěrečných titulcích následuje ještě jedna krátká scéna. (fisus)