JC_Gucci

Tento film je krásnou ukázkou svérázného humoru Andyho Kaufmana. Jedná se o parodii na film My Dinner with Andre, ale obstojí i bez znalosti parodovaného materiálu. Rozhovor Andyho s Blassiem u snídaně se točí kolem mnoha témat. Kromě běžných životních starostí, jako kolik použít toaletního papíru, aby vám při utírání zadku náhodou neprojel prst skrz, se motají hlavně kolem témat ze svých skutečných životů a převážně kariér ve wrestlingu. Zábava tohoto filmu ovšem začíná ve chvíli, kdy si uvědomíte, že je to hraný film, tvářící se jako autentické záběry, jehož hlavním tématem jsou nahrané zápasy, tvářící se jako realný sport a události kolem tohoto sportu, které byly předem domluvené, pestože to jejich aktéři nikdy nepřiznaly (Kaufman zde například vystupuje s chráničem na krku, který nosil několik měsíců po svém slavném zápase s Lawlerem, přestože mu nic nebylo). Do toho vidíme krásnou absurditu situací, například když Blassie bez zeptání sahá těhotné servírce na břicho, aby si hned na to stěžoval, jak nenávídí lidi, co si s ním chtějí potřást rukou. Když pak jeden z hostů restaurace poblije jejich stůl, vidíme záblesk Kaufmanovi sebekritiky, jakoby uznával, že je občas težké snést jeho překvapivé výstupy, ale pak sám se smíchem uznává, že ho takové situace baví. A to je snad jediný záběr Kaufmana co jsem v životě viděl, kdy jsem si byl jistý, že něco myslí upřímně. ()

• Dívka Lynn, kterou Andy Kaufman ve filmu žádá o telefonní číslo, se později stala jeho skutečnou dlouholetou přítelkyní. (JC_Gucci)