Westlife: Live From Croke Park

(koncert)
  • Veľká Británia Westlife: The Twenty Tour Live From Croke Park (viac)
Hudobný
Veľká Británia, 2019, 112 min (Alternatívna 56 min)

Velkolepý koncert nejprodávanější britské skupiny 21. století... Irská chlapecká kapela Westlife na počátku tisíciletí dobývala světové hitparády a patřila ke špičce světové popmusic. Jenže v roce 2012, navzdory slibné kariéře, skupina oznámila konec svého působení. Vše ale změnil rok 2018, kdy kapela oznámila návrat a velkolepé koncertní turné ke dvaceti letům od jejího vzniku. Turné, které čítalo 50 koncertů, jasně ukázalo, že Westlife neztratili nic ze své popularity. Jasným důkazem budiž velkolepá živá show ze stadionu Croke Park v irském Dublinu z léta 2019. Kapela během ní zazpívala své největší hity, včetně "Uptown Girl" nebo "You Raise Me", a vychutnala si velké ovace svých fanoušků. (Česká televize)

Marze

Mě to moc hudebně nenadchlo. Klasika- chlapci se před 7,5 lety rozhadali (možná je dali dohromady producenti), ale zvyklí si na nákladný životní styl a došli jim peníze a začalo se na ně zapomínat. Jejich fanynky už jsou klasický povadle. ()

slunicko2

Nijaký koncert s nijakými výkony. 1)  Pravda, kluci jsou i po létech stále pěkní, i když dva už trochu přibrali._____ 2)  Předvedené taneční kreace mě nijak neuchvátily._____ 3)  Totéž mohu říci i o zpěvu. Některé hity měli pěkné, i když jsem nepochopil, proč nejprodávanější britská skupina 21. století (pokud jde o alba) zahrnula do svého repertoáru a zabrala značnou část koncertu hity Queens a Mercuryho. Měl to snad být pokus o poctu či vzpomínku? Navíc jejich podání, i když nebylo zlé, se s originálem měřit nemohlo._____ 4)  Prostě nebylo to špatné, ale "velkolepého" (obsah České televize) na koncertu neshledávám vůbec nic._____ 5)  Ale přesto je zřejmé, že chlapci jsou zpátky. Tak mnoho štěstí. ()

bohemia_regent

Špatný český překlad úvodních oslavných hesel udělal z irských Westlife britskou skupinu. Samotný koncert byl vizuálně efektní a hudebně podbízivý, a to včetně velkého podílu cover verzí (má tohle boy band s tolika hity zapotřebí?). -------- V titulcích pořadu uvedeno: český i originální název Westlife 20. The Twenty Tour Live From Croke Park; režie Richard Valentine. ()