Unaccustomed As We Are

všetky plagáty

„Jako doma, příteli. Jen pojď dál, manželka mi vždycky přichystá skvělou večeři, bude ráda, že dnes nebudeme jíst sami,“ holedbá se Oliver na chodbě před Stanem. Kdopak ale hochům zachrání večeři, když paní Hardyová nakvašeně opustí byt, protože pro tyhle Oliverovy kamarádíčky už dál kolem plotny skákat nehodlá. Vypomůže sousedka odnaproti, rozkošná paní Kennedyová. Malá nehoda, a sousedka je rázem ve spodním prádle, zatímco z jejích šatů se po výbuchu sporáku kouří. Tohle by manžel nikdy nepochopil… A co teprve paní Hardyová! (dopitak)

dopitak

The Lost Films of Stan Laurel and Oliver Hardy: The Complete Collection – Volume Four (1925-1936). The Lost Films of Stan Laurel and Oliver Hardy: The Complete Collection – Volume Seven (1927-1934). Jenom bych doplnil, že tenhle film mám v němé verzi, s tradičními mezititulky. ()

Iggy

V celku vydařený film s Laurelem a Hardym, první jejich zvuková groteska. Český distribuční název je Ženuška v kufru. Olie pozve Stana na večeři. Když se jeho žena doví, že má vařit dalšímu darmožroutovi navíc, Olivera opustí. A tak musí zaskočit sousedka. Když se ale vrátí její žárlivý manžel, dojde na zmatky, šarvátky, sousedka se ocitá v kufru atd. Však to znáte:) ()

Pitryx

Není to podobné filmu "Block Heads"? Odpovím si sám níže.--- Remake druhé půle filmu „Dubové palice“. Chybí scéna s křeslem. Dobré je to, řekl bych, že na stejné úrovni jako výše zmíněné. ()