Všichni trpí kompletní ztrátou paměti a jestli se vzájemně znali, tak si to nepamatují. Teď musí společně čelit drsným nástrahám svého ostrovního vězení. (Netflix)

Recenzie používateľa honajz2 k tomuto seriálu (2)

Krásný nový svět (2019) (E01)

Vůbec to nevypadá dobře. Podobnost s Lost je tady velká, ale Lost byl alespoň ze začátku (než se z toho stala totální sračka) zajímavý a mysteriózní, tohle zoufale nefunguje. Vypadá to, jak nějaký random díl Survivor (hlavně všemi těmi záběry ostrova, přírody na něm, zvířat a hmyzu... už jsem jenom čekal, že odněkud vyleze Jeff Probst a bude souboj o imunitu a na konci kmenová rada), který je ale nudný a u všech postav byste byli nejradši, aby je někdo z té soutěže vyřadil, resp. tady na tom ostrově zabil. Hlavně samotné postavy mají neuvěřitelně ploché charaktery a sympatická není žádná. Za celých 43 minut se tady skoro nic nestane a těch pár záhad, co se zde objeví, jsou podány strašně nezajímavě. Dám tomu ještě jeden díl, ale nevěřím tomu, že mě i ten zaujme. Btw, jestli tenhle seriál chcete opravdu rozkoukat, NEČTĚTE komentář uživatelky psychoJoa. Sice nevím, kdy to vyjde najevo, možná hned v příští epizodě (pokud jo, tak tuhle větu pak smažu), ale tady ta uživatelka evidentně nemá ponětí, co je to spoiler. 2* ()

Nádherné paláce (2019) (E02)

Banda lidí na ostrově se od minula skoro nikam neposunula, všichni jsou pořád stejně nesympatičtí a skoro celou epizodu se neděje nic jiného než to, že se mezi sebou všichni hádají. V posledních zhruba 10 minutách se dokonce i něco strašně rychle stane, aby se nedalo říct, že se tady nic nedělo. Dvě postavy najdou hotel s pitnou vodou, ale stejně se pak po návratu zase všichni hádají na ostrově a nikam se nejde. A pak přijde jeden menší zvrat, který mi ale nakonec je stejně ukradený, protože mě ten seriál prostě nebaví, nezajímá, nemám tam žádnou oblíbenou postavu a začíná mi být i jedno, kam se to bude posouvat dál. Pokud se to bude posouvat dál stejným tempem, dočkám se nějaké úplně jednoduché pointy, ale já sám nevím, jestli v tom budu pokračovat dál. Asi rovnou kouknu na poslední díl, protože tenhle seriál nemá potenciál. Jako film, hodinu a půl dlouhý, by to možná mělo nějakou šanci vyniknout. Ale jako seriál? To fakt ne. Slabé 2* ()