Z vesmíru na Zemi dopadne obrovský artefakt. Do čela mezigalaktické mise, která chce vypátrat jeho původ a jako první navázat spojení, se postaví Niko Breckinridge. (Netflix)

Recenzie používateľa KM Phoenix k tomuto seriálu (4)

Smyčka provinění (2019) (S01E04) odpad!

Kéž by se tam objevil Tommy Wiseau jak tay píše Martinius, to by aspoň mělo grády. Takhle je to zatím nejhorší díl a ani není aspoň trochu guilty pleasure vtipný. Alespoň jsem se nemusel tolik rozčilovat kvůli psychopatické fyzice, kterou tady tvůrci běžně aplikují. ()

Mysl jako taková (2019) (S01E05) odpad!

No jasně, na vesmírné lodi kde je nedostatek vody, tak budete uklízet mopem.... to má logiku. Jinak banda retardovanejch a sjetejch výzkumníků je fakt to co byste chtěli. Jj už je to kombo "The 100" a "Lost in Space" (a to není kompliment), ale horší... (a nudnější). ()

Myslím, že jsme sami (2019) (S01E06) odpad!

Pro tento seriál už klasická slátanina, která nedává moc smysl komplementovaná scénou u generátoru exotických částic, která je přesnou ukázkou toho jak se to nemá dělat. ()

Odhodlání a síla (2021) (S02E04) odpad!

"Takže uděláme si menší odbočku ke kolonizovatelné planetě, ale pak už fakt opravdu poletíme zachránit tu Zemi." ()