Third je filmový velitel a člen Savage týmu stejně jako jeho nejlepší kamarádi Two, Bone a Khai. Third tajně miluje Khaie už 3 roky. Tři roky si svou lásku nechal pro sebe, tiše podporoval a miloval Khaie, i když věděl, že nikdy nebudou mít společnou budoucnost. Khai je totiž na holky. Jak dlouho může Third Khaie tiše milovat, zatímco vidí, jak si Khai každou noc vodí domů jinou dívku? (Dracchell)

Andrea1717

Ďalší z tých "lepších" seriálov z Thajskej produkcie, nie celkom presladený, nie celkom naivný a v podstate uveriteľný. Rozhodne však stále nemá na Taiwanskú či Kórejskú BL produkciu. Páčil sa mi, tie drobnosti mu odpúšťam, hral tam Earth :-) ()

jiri.twist

Další z thajských seriálů je rovněž nadprůměrný a hrají v něm Off a Gun, kteří ve skutečnosti nyní tvoří pár i ve skutečném životě. Dalším osvěžením je Earth. Projekt se zdá být tuctový z thajské velkovýrobny, ale když se nad tím zamyslím, tak není. Není totiž tak pohádkový, je uvěřitelnější, i když řežisér nepustil hlavní dvojici do většího fyzična či jak to nazvat, hrají jen to, co tvůrci dovolí. Stále více podezírám Thajce, že se světu snaží naroubovat nový druh sexuální orientace, totiž že kamarád to má taky rád, ale tím nemyslím to, že se kluci picnou a pak si to v noci rozdají v posteli, doufám, že ti, kteří už "zbaštili" tuny těchto seriálů chápou, co tím míním. V tom přímočařejším podání se mi zdají mnohé srovantelné "produkty" např. z Taiwanu či Jižní Koreji, Japonska lepší, civilnější, lidštější... Mé komplexní hodnocení je 4,5 hvězdy, to ale tady není, proto "zaokrouhluji" směrem nahoru ... 9999 ()

emkon

K tomuto seriálu jsem se dostal oklikou přes seriál Not Me, kde v hlavní dvojroli naprosto exceluje Gun, který hraje hlavní roli i v Theory of Love. Theory of Love, ač se zpočátku může jevit jako průměrný BL seriál, postupně odhaluje své kvality. Příběh je vyprávěn velmi poutavě a velmi uvěřitelně, je zasazen do reálného prostředí. Chválím absenci protivností, které jsou v Thajských seriálech poměrně běžné. Gun v hlavní roli je úžasně uvěřitelný. Thajská produkce je hodně podceňovaná. V poslední době jsem shlédnul několik Thajských seriálů, které by mohly směle konkurovat západní produkci. Ať už výše zmiňovaný Not Me, KinnPorsche, UWMA, Bad Buddy, nebo tahle Theory of Love, kterou tímto doporučuji. ()