Zasiahnutý tajomnou silou.
Počas oslavy 73. narodenín Maxa Pagea (Robert Sampson) dopadne na neďaleké pole meteorit. Nastáva explózia. Neznáma sila, ktorá touto explóziou vznikla, ovládne Maxa a neočakávaným spôsobom zmení jeho život. Max opúšťa domov, pokúša sa byť sám. V okolí však dochádza k zničujúcej sérii vrážd mladých žien. Prípad preberá vyšetrovateľ FBI John Mills (John Saxon). (Warlockee)

ricci.s

Sci-fi o dedkovi, ktorý sa dostal do kontaktu s meteoritom a začal mladnúť a silnieť. Žiaľ, stalo sa z neho niečo ako upír a na prežitie potreboval krv, takže začal vraždiť mladé ženy. Režisér začal nádejne s mnohými pôsobivými scénkami, najmä keď dedo dostával záchvaty, videl prízraky skrvavených žien a postupne zisťoval, čo sa z neho vlastne stalo. Ale s pribúdajúcimi minútami sa všetko začalo kaziť. Hlavný hrdina (už ako mladík) si našiel ženskú, do ktorej sa nám zamiloval, a horor sa vzápätí zmenil na treťotriednu romancu, do toho sa neustále plietli policajti, ktorí po ňom pátrali, a celý film úplne zbytočne spomaľovali. Ten presladený klišoidný záver je už len posledným klincom do rakvy. Mohol to byť dobrý horor, naozaj mohol. Ale to by sa režisér musel koncentrovať na hororové aspekty (vraždy, gore, krv), a vynechať všetky tie zbytočné pičoviny okolo toho. ()