V ohrození

• Česko V ohrožení života (viac)

Faye Baxterová (Mel Harris) žije naoko průměrný život se svým mužem a dětmi. Jedného dne se vše změní, ne však podle očekávání. Tři ganstři unesou Faye s celou rodinou. Gangstři ještě netuší, jak silná a odhodlaná je Faye… (oficiálny text distribútora)

shantim

Jde o naprosto podprůměrný thriller, u kterého se člověk nebojí a jen čeká, kdy už konečně skončí. Kdy skončí film, ne padouch. 23% hvězdiček ()

Wacoslav1

Hrozná nuda plná dementních klišé. Ani nevím za co jsem původně dal dvě hvězdičky, ale napodruhé, už jsem to málem ani nedokoukal, ale odpad nedám, jsem tvrďák a špatné filmy to je můj život.10% ()

Jenda

Ze začátku jsem měl pocit, že se jedná o obyčejný řadový klišovitý thriller o rodině kterou přepadne banda lupičů, a po celý začátek mě v tom utvrzoval scénář, který si chystal půdu pro další zvraty v ději pomocí astmatického synka, který musí brát léky a používá inhalátor jinak se dusí, hraje si s autem na ovládání s připevněnou videokamerou nebo nezvladatelnou pubertální dceru. To jsme už viděli v mnoha známějších filmech. O to více mě překvapilo, že se v průběhu filmu nesalo, že by svázaný chlapec potřeboval prášky a umíral nebo by užil kameru na autíčku k nafilmování zločinců. Přesto mě přišel film mírně fádní. ()