Good Kisser

Jenna (Kari Alison Hodge) a Kate (Rachel Paulson) otvárajú svoj vzťah príťažlivej cudzinke v nádeji, že okorenia svoju dvojročnú romancu. Prichádzajú však k odhaleniu všetkých chýb, ktoré vo vzťahu majú. (dwdb)

silentname

"Good Kisser" sa nakoniec ukázal ako celkom solídne spracovaná romantická dráma. Má to dobrú atmosféru, herečky sú sympatické a tie jednotlivé momentky pôsobia na mňa príjemne funkčne. Nebudem hovoriť o príbehu dokopy nič. Anotácia to vystihuje veľmi dobre. V prvom momente ako to celé začalo bolo na tom všetkom niečo zvláštne. Tá trojica pôsobila ako keby tam mali byť všetci a súčasne tam bol niekto navyše. Ale neviete vnútorne prísť na to kto. Je to Jenna? Je to Kate? Čo sa tam vlastne v skutočnosti deje? No myslím si, že film mohol postúpiť ešte o pár minút ďalej a možno mohol niektoré momentky vysvetliť trošku lepšie. Keď som to pozeral, chvíľami som si nebol určitými momentkami úplne istý. Nevedel som prísť na to, ako Jenna niektoré veci pochopila. Aspoň minimálne do takých detailov. Film podľa mňa ale funguje. Dokonca mi to prišlo aj sexy na pohľad. To už ale záleží na vás. Ja som si film užil. Hodnotenie: B ()