silentname

”Please Come With Me” je podľa mňa nakoniec skoro úplne bez života a reálnej energie, ktorú film vysoko potrebuje. Neviem čo viac na to povedať. Herci sú celkom ok. Môžem s istotou povedať, že film má myšlienku ale nie som si istý, či ju dokázal správne podať. Ku koncu to vyzerá, že dostaneme viac emócií, ale v skutočnosti tie momenty nie sú veľmi zaslúžene a prežité. Okrem toho má film podľa mňa mizerný soundtrack. Hudba tu absolútne nepasuje. Vôbec so scénkami nevie pracovať a často je skôr na príťaž. Chémia medzi hercami dokopy skoro žiadna nie je, a ani počas filmu si ju nejako reálne spolu nevybudujú. Jediné čo na filme relatívne funguje je jeho myšlienka. Sú situácie s ktorými sa musíme vyrovnať a občas to trvá dlhšie než by sme chceli. Vzťahy na diaľku neprinášajú to čo by sme od nich očakávali, a skôr nám ukážu či reálne má zmysel vôbec niečo budovať. Film je ale príliš nudný a veľmi dlho mu trvá kým sa k týmto myšlienkam vôbec dostane. Je to plné dialógov a scénok, ktoré toho moc nepridávajú a výsledne nás iba zdržujú a nudia. Ak ste na film zvedaví nebudem vás odhovárať, Ale určite to nie je film, ktorý by som odporúčal sledovať. Popravde by som sa mu skôr vyhol. Myslím si, že film potreboval nejakú reálnu víziu a režiséra, ktorý chce točiť viac než scénky s dialógmi. Potrebuje to niečo, čo ho vytiahne z nudy von. A nenašlo sa to tu. Hodnotenie: D ()