silentname

Asi som objavil nové The Room."Chasing Molly" je jeden z najhorších filmov, čo som videl vo svojom živote. A miloval som každú jednu scénku. Je to tak. Tento film je tak zlý, až exploduje v absolútny komediálny zázrak. Možno to bolo cieľom, možno nie. No každá jedna momentka je tak neskutočne stupídna až to nemá chybu. Keď policajti hovoria o (a nežartujem) NCISCSI Pittsburgh trvalo mi minimálne minútu, kým som sa upokojil. A potom ešte vyplesknú niečo typu - "copsbakingcookies.com. Nepamätám si to presne, ale tak nejako to asi bolo. Herecké výkony sú tak hrozné, až fungujú. Diaĺógy sú tak absurdné až ich žerem. Riešenia situácií sú tak nemožné, že som sa na nich po celú dobu musel rehotať. A aby toho nebolo málo, môj názor je, že všetky postavy v tomto filme boli padnuté na hlavu. Nikto sa nespráva normálne. Nikto nedokáže dať jedinú realistickú reakciu. Najprv som si myslel, že to bude trapas dekády, no výsledne ide o absolútny filmový zázrak. Podobne ako jedna postava som na konci tohto filmu dosiahol nirvánu. Už dávno som nevidel film, ktorý urobil všetko preto, aby to bola absolútna apokalypsa. Ale výsledkom je jeden z najneuveriteľnejších filmových zážitkov. Ak to bolo cieľom, super. A ak to nebolo, tak mi to absolútne nevadí. Musím tomuto filmovému zázraku pogratulovať. Skutočne to bol najlepší najhorší film, čo som kedy v živote videl. Hodnotenie: A ()

Fifer

Příběh dvou podvodníčků (Muž a žena), kteří se živí podvody s vymítáním duchů. Pochopitelně se brzo omylem zapletou do závažnějších podvodů s místními gangstery. Je to dobře napsaný, dialogy jsou vtipný. Herectví a režie dost pokulhává. Hlavně herci občas čtou dialogy jakoby z papíru, prkenně. Je to hodně nízkorozpočtové, což snímku celkem škodí. Nicméně některé epizodky jsou fakt vtipné. Třeba úchylný majitel zastavárny, který podle čichu determinuje cenu tenisové rakety. ()