Crshd

silentname

"Crshd" ma celkom príjemne pobavilo. Už od začiatku som tušil, že to bude pohodová komédia na večer a enmýlil som sa. Naše hlavné hrdinky sú okey, film má v sebe dostatok humoru a nepôsobí vysoko gýčovito. Občas sa nejaké to klišé naskytne a viac-menej vieme mnohé scénky odhadnúť. Ale na druhú stranu vie film aj prekvapiť. Páči sa mi najmä jeho vizuálny štýl. Keď vidíme ako kamošky komunikujú cez rôzne aplikácie alebo ako ich sledujú. Viac-menej to spracujú doslovne. S vizuálom. Či už Messenger, Face Time, Instagram, Facebook alebo Tinder. A reálne to asi tak aj naozaj vyzerá. Keby film nebol tak ľahko čitateľný, tak by som možno mohol ísť so skóre trošku vyššie, no v podstate viete od začiatku do konca ako sa jednotlivé scénky vyvinú. Okrem toho film občas potrebuje niečo svojim divákom pripomenúť, pričom to vôbec nie je nutné. Najlepší príklad je asi scénka, kde Izzy stratí náušnicu. A tiež som čakal, že sa na tom zasmejem trošku viac. Ale uznávam, začať film so skladbou ako je Orgasmatron. Takže ak chcete ľahkú komédiu zo strednej školy, čeknite si to. Ak od filmu čakáte niečo viac, to tu nenájdete. Hodnotenie: B- ()